• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

prelude merak

trave17

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bk-5 OR
prelude de one touch gibi yada gw8 deki gibi favorite gibi sesi geçiş yapa bileceğimiz bir ayarı varmı yoksa sesi değiştirmek için herseferinde listeden mi seçecez :confused::confused::confused:

Cevap: prelude merak

prelud''un menusu gw-8 ile aynidir.preluddede one touch ve ses bankalari var,istedigin sesleri editleyerek one touch veya bankalara yerlestirebilirsin

teşekkür ederim

Yanlis bilgi.preludede favorit bank yoktur gv8 de vardir.o yuzden gw8 tutulmustur preluse ise hep geri planda kalmistir

kafam karıştı aytun edenin tanıtımındada tek sesle çalıyo ama bank lara menüden ayar yapılo diye birinden daha duydum sevgili barismuzik kardeşim rica etsem şu işlemi anlata bilirmisin? (Örnek menu>...>... gibi)

0 dan 9 kadar ses bankalari vardir,ornegin yayli -ud-kanun vs sesleri veya bizim turk seslerinin hepsini bir araya toplamak icin sesleri kendi zevkine gore editlersin istersen tek istersen 2ses olarak,begendigin sesi write tusuna bastigin zaman sesin ismini yazarsin ornek kanun ud,ud live veya edi-zurna gibi sonra tekrar write a bastiktan sonra alet otamatik olarak user ses bankasi acar ve oraya kaydeder zaten 1 tane kaydettiginde hepsini arka arkaya siralar,istesen bunlari menuden valaeu tekerlegiyle degistirirsin yada kaydettigin sirayi ezberleyinceye kadar bir kagida yazar numeric tusundanda direk olarak secebilirsin

Bende prelude varken roland ana sitesine ingilizce soru sormuştum. onlar da cevaben prelude de favorite ses hafızasının olmadığını yazdılar. Gw 8 100 adet favori ses hafızasına sahip...

merhaba bendede prelude var fakat performans bölümüne kayıt yapamıyorum oldu diye gösteriyo fakat ritim ve sesler tutmuyo anlayamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.