• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

psr 9000 2014 özel süper set

samsonthe

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4 yamaha s 90
arkadaşlar tam bir aydır uğraşıyoruz tamamen yenilenmiş kitlerle yenilenmiş sample seslerle yeni saundlarla gerçekten profosyonel kullanıcılara hitap edecek bir set hazırladık.bence türkiyede bu denli bu alet için yapılmış bir set yok...ritim demoları hazırladık fakat site serverine yükleyemedik sizlerin beğenisine sunacağım seti tüm yamaha kullanıcılarına hayırlı olsun..45 ritimin kısa demolarını hazırladım tamamı 79 ritim introlu ve PERKESYON kitleri 3 sample drum kitten oluşmaktadır..beraberinde mey kuru bağlama zurna elokro bağlamalar kanun kabak keman ve çeşitli sample seslerle donatılmıştır tüm ritimlerin mix ayarları en ufak detayına kadar yapılmıştır aşağıdaki linkten ritimlerin bazı kısa demolarını dinleyebilirsiniz...videoda ses kalitesi biraz düşüyor tüm yamaha kullanıcılarına hayırlı uğurlu olsun.....LEVENT.....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: psr 9000 2014 özel süper set

verdim linkten ritimlerin bazılarının demolarını dinleyebilirsiniz

hocam zaten 9000 le ilgili bildiğim kadarıyla ciddi bi set çalışması yok.olsa zaten şuan korg yerine yamaha kullanırdık.(dore müziğe rağmen!!!)cidden güzel bi alet.

Gönlünüze saglik , kolay gelsin ..

Gönlünüze saglik , kolay gelsin ..

79 tane yeni ritim ve saundlarla yapıldı ritimler 45 tanesinin kısa demosunu yayınladım selamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam zaten 9000 le ilgili bildiğim kadarıyla ciddi bi set çalışması yok.olsa zaten şuan korg yerine yamaha kullanırdık.(dore müziğe rağmen!!!)cidden güzel bi alet.

ben yaptım kardeşim beğenen kullansın şuanda yok yok alette buna emin olabilirsiniz

45 ritim demosu eklendi

Sevgili üstad , bu demolari baska nereden dinleye biliriz . Yukaridaki demo linkleri acmaya calistigimda " özel link " diye bir bildiri cikiyor karsima ve acilmiyor ...Yurt disinda youtube "özel " olan herseye duyarlilik hassas bir konu ve eminim kanuni denetim altindadir ...Yaptiginiz düzenlemenin harika oldugundan en ufak bir süphem yok....

Sevgili üstad , bu demolari baska nereden dinleye biliriz . Yukaridaki demo linkleri acmaya calistigimda " özel link " diye bir bildiri cikiyor karsima ve acilmiyor ...Yurt disinda youtube "özel " olan herseye duyarlilik hassas bir konu ve eminim kanuni denetim altindadir ...Yaptiginiz düzenlemenin harika oldugundan en ufak bir süphem yok....

facebook adresimden dinleyebilirsiniz ekleyin beni levent şahin

Ritmler akomplar çok başarılı .elinize sağlık