• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

psr s550 almaya dusunuorum

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar psrs550 almayi dusunuorum nasil iyi mi?

Cevap: psr s550 almaya dusunuorum

iyidir ama bence psr s650 alabilirseniz daha iyi olur daha yeni kitler var içinde ve paket yükleyebiliyorsunuz tabiki bütçe meselesi

evet simdi psr550 YADA 650 ALIRSAM NASIL YUKMECEM ZURNAYI FELAN

psr 650 için yamaha sitesinde 16 mb lık ücretsiz set var.bu sette sampling sesler var zurna gibi.2.el alırsan zaten s650 ye yüklemiştir alan arkadaşlar.s550 de böyle bir şansın yok batı aletidir

simdi kardas ben fransada oturuom yani fransizdan alacam ikinci el ondan dedim nerden yuklecem simdi s650 aradim bulamadim burda cok cok pahali ama S550 buldum tam fiyatima gore ama sesleri yani zurna ritimleri felan bilmiorum nerden yuklecem size sormak istedim

simdi kardas ben fransada oturuom yani fransizdan alacam ikinci el ondan dedim nerden yuklecem simdi s650 aradim bulamadim burda cok cok pahali ama S550 buldum tam fiyatima gore ama sesleri yani zurna ritimleri felan bilmiorum nerden yuklecem size sormak istedim

s550 alırsan sampling ses yükleyemezsin işini görmez.ama s650 alırsan yamaha sitesine giriyorsun orada turkish pack diye bir dosya var indiriyorsun.bu arada senden bilgiler ister alet ilgili girersin.

ayrıca do re muzik sitesinden yükleme nasıl yapılır anlatımı var

yanii s550 zurna sesini koyamam mi?

hayır koyamazsın

hangi yamaha modelerinde zurna sesini koyabilirim lutfen