• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PSR S650-Açıklama 2

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 5K

BaTuH

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Keyboards
PSR S650' ile ilgili yapacağım çalışmadaki bi gelişmeyi sizlerle paylaşmak isterim..

Salim'le uzun uzun konuştuktan sonra kendisiyle beraber bu çalışmayı yapmaya karar verdik..

Cevap: PSR S650-Açıklama 2

Güzel haber başarılar kolay gelsin sabırsızlıkla bekliyorum... Saygılar

Hayırlısı olsun bu cihaz hakkında pratik bilgilere ihtiyacımız var sahnede büyük sıkıntı özelkikle ritim açma ritim değiştirme koma verme koma alma büyük sıkıntılar yaşıyoruz batuhan hocam enazından bi video çekebilirseniz

Hayırlısı olsun bu cihaz hakkında pratik bilgilere ihtiyacımız var sahnede büyük sıkıntı özelkikle ritim açma ritim değiştirme koma verme koma alma büyük sıkıntılar yaşıyoruz batuhan hocam enazından bi video çekebilirseniz

Alet hakkında ne biliyorsanız bende onu biliyorum :) Sahnedeki kullanım aslında bi nevi sizlerin çabuk oluşunuzdur.. Kısa yol ile diyebileceğim sanırım bu modelde bu tip şeyler yok :)

Hocam ritmin üzerine gelince otamatik olarak ritim başlıyo potporilerde ritimden ritime geçme şansımız yok

batuh ve salim üstadlar nerelerdesiniz gözükmez oldunuz. forumda sizlerin yorum ve paylaşımlarınızı son zamanlarda pek göremez oldum.

PSR S650' ile ilgili yapacağım çalışmadaki bi gelişmeyi sizlerle paylaşmak isterim..

Salim'le uzun uzun konuştuktan sonra kendisiyle beraber bu çalışmayı yapmaya karar verdik..

Bu gün aldığım eniyi haber bu. Gerçekten çok sevindim, umarım çalışmanız sonuçlanır ve hem org sahipleri, hemde, sizler hakettiğinizi alırsınız. Gerçekten tebrikler. Salim ve Batuhan'a da bu yakışırdı. Sevgi ve saygılarımla...

Batuhan abi salim abi bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyoruz yani bi kusur işlediysek afolla kusurumuza bakmayın çalışmalaınızı dört gözle bekliyoruz vallaha içim rahatlar öksüz çocuklar gibi kalmıştık yani inşallah çok güzel olacak saygılar

ali kardeşim ritmin üzerine geldinmi çalma olayına karşı ritimleri klasör klasör gruplamanı tavsiye ederim. bulması kolay olunca pek sorun olmuyor. ayrıca iphone sahipleri için yamahanın bir yazılımı var telefonun ekranından orga koma veriyorsun. link:

Moderatör tarafında düzenlendi: