• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

psr-s650 set

• Konbuyu başlatan dudul
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 32
  • Görülen : 6K

dudul

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha psr s650
arkadaşlar uzun süredir siteye giriş yapamadım psr-s650 set konusu hakkında bilgisi olan varsa cevaplarmı?

Cevap: psr-s650 set

kimse bir şey bilmiyor o konuyla ilgili

arkadaşlar uzun süredir siteye giriş yapamadım psr-s650 set konusu hakkında bilgisi olan varsa cevaplarmı?

Şu anda durduruldu set çalışması ve ücret ödeyenlerin paraları iade edildi.İlerde ne olur bilinmez.Fakat exp voice editör ile yakın zamanda paylaşımlar (set paylaşımları)olabilir veya insanlar kendileri sample ses setlerini hazırlayabilirler.

Şu anda durduruldu set çalışması ve ücret ödeyenlerin paraları iade edildi.İlerde ne olur bilinmez.Fakat exp voice editör ile yakın zamanda paylaşımlar (set paylaşımları)olabilir veya insanlar kendileri sample ses setlerini hazırlayabilirler.

O dediğin de durduruldu yeni bir editör varmış sanırsam ben pek anlamam ama set çıkabilirmiş. Bir açıklama yapılsa aslında iyi olacak.

Müzikte emek verenin hakkı verilmezse üretim olmaz.bizler alışmisiz downloada.bu editör paylaşımı nedeniyle hem üreten hem tüketen mağdur oldu.Umudum yok ama ılerde inşallah s650 için birşeylerde olur.

sonuç olarak ne diyebiliriz? (ben pek anlamam programlardan)

Re: Cevap: psr-s650 set

bu duyuruyu hemen hemen bütün s650 kullanıcıları duydu ama halen kesin ve net bir açıklama yok set yapılacak veya yapılmayacak insanlar bu işin netini öğrensin artık.bizlerede yazık sayın dr salim hocam ?

Bu voice ediyör denen prg. paylasıldı diye sanırım çıkartmıyorlar.Set çıkarsa illegal yollardan çoğalacağından çıkartılmak istenilmiyor sanırım.Haksızda sayılmazlar sebep bu ise tabiyki.Yada hem verimli bir editör değil hemde bu sebep ikiside olabilir.olmuyor işte olmuyor yapıcak birşey yok

Site kapalı iken orga neredeyse dokunmadım. TM olmadan müzik de olmuyor. :)
Set işi de suya düşünce hepten soğudum yaww...