• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PSR S650 şikayet!!!

cantürkk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
sayın yetkililer bu aletleri bize aldırdınız yok kampanyada iyidir dediniz türk seslerinde hiç bir set çalışması yok sabır sabır bekliyoruz ..

kimsenin aklıyla aman diyim alet alma eğer teknik olarak alet üzerinde çalışma yapacak pontansiyelde değilsen nevale sıkıntısı çekmiyeceğin aletlere yönel yıllardır bu hep böyle kimse kimsenin derdinden anlamıyor kolay gelsin.

Cevap: PSR S650 şikayet!!!

Dostum bosuna bekleme seti yapacak olan adam yamayla ilgiyi tamamen kesti sen kendi imkanin biseyler yap foruma amator set yapan arkadaslar var idare edecen

bencede yamaha 300 tr çocuk orguna bile çalışma var malesef s650 de çalışma yok

bencede yamaha 300 tr çocuk orguna bile çalışma var malesef s650 de çalışma yok

Yamaha için artık bir çalışma sözkonusu değil.
A300 çocuk orgu olabilir ama bu ülkede düğünlerde kullananlar var ve bu sayı yaklaşık 3.000 civarında.toplamda 6500 adet A300 var türkiyede.
S650 için düşündüğüm bir projem vardı ama Yamaha istemiyor.
Bir bildikleri vardır elbet zaman gösterecek.

S650 ye profesyonel bir set çıkarsalar baya bir satar.A2000 in satışlarını bekliyorlar bence , a2000 satışları azaldığında-bittiğinde kesin çıkarırlar.

A2000 sanki satıyor mu arkadaşım. A2000 ide piç ettiler. Bu yamaha akıllanmaz, kendi ayağına sıka sıka kangren oldu. Adamların yapacağı sadece, düzgün BİR editör programı yayınlamaktı, onuda yapamadılar.....

Millet almasa öyle bir çıkarırlar ki.Demekki böylede razı millet.Bundan sonra ne olur bilinmez.Yamaha alanlar almaya devam ettiği sürece asla çıkartmazlar.

Ya arkadaşlar adı üstünde yamaha işte elindeki alet tyros 3 tyros 4 de olsa bi set çalışması yok dünyanın parasını verıp alırsın sonra sırf set derdine aldıgının yarı fıyatı satarsın tyros 3 üm vardı set derdine sattım ozamana kadar hep yamaha kullanmıştım sonra döndüm korga 3x 800 500 hepsını kullandım hiç set derdim olmadı 15 20 gün önce maddi sıkıntılar nedenıyle elımdeki aletı sattım 900 tlye bı s 650 aldım aklımda a 1000 vardı dedım usblı alet yenı cıktı ses kalıtesı falan daha ıyıdır a 1000den hem a 1000 ve a 2000 rıtımlerını okuyo dıye dusundum aldım fakat tırt çıktı sıtede yep falan hazırlayan emek veren bı abımız var volkan bey sagolsun bı yep yolladı alet bıraz duzeldı ama soyle gusel bı set calışması olsa alet iş görür salim ve batuh hocam set hazırlıyolarmış millet yok parası fazla alamayız bılmem ne demişler adamlar bırakmış set yapmayı şunu aklınıza koyun bu adamlar harıcınde bu aletler için uğraşan yok kimse sesini çıkarmasaydıda emeklerinin karşılığı verılseydı şimdi set derdi olmıycaktı neyse hayırlısı bakalım arkadaşlar ne desek boş işte hersey ortada

Arkadaşlar bu arada can başar hocamında emekleri çok yamahaya forumda yazdıgı gibi yamahadan izin çıksa can hocam mutlaka bi çalışma hazırlar emeklerinden dolayı sonsuz teşekürüde çok görmeyelim sayın hocama saygılar