• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ramazan bereketi

• Konbuyu başlatan lkrts
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

lkrts

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron XD9,sx3000,pa80,pa500tr,pa600,pa900,pa3xle,pa4x,
herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.
hazır ramazan boşluğundan yararlanarak kendi kullanmış olduğum ritimleri sesleri ayarlarımı paylaşıyorum arkadaşlar. ritimlerin çoğunun introsunu sildim bazılarında var toplamda 66 tane ritim var ve hepsini tek seferde yükleyebilirsiniz. bunları yüklemeden önce kendi ayarlarınızı ritimlerinizi kaydetmenizde fayda var, belki sevmeyen olur tekrar kendi ayarlarına dönmek isteyebilir. içerikte yer alan 3 klasör var;

1. ritimler
2. sesler
3. snd

1. ritimler yazan klasör benim kendi kullanmış olduğum ritimlerdir.
2/4 ler 4/4 ler 5/8 ler 6/8 ler 9/8 taylan ritimleri (6/8azeri yoktur) halaylar çifteler falan vs vs 66 tane ritim var istediklerinizi kullanın sevmediklerinizi silip kendi ritimlerinizi kullanın.

2. sesler yazan klasör plus 3 için uyumludur ve benim kendi orgumda düzenlediğim ayarımdır. delay reverb ayarları ses seviyesi falan kendime göre yaptığım ayarlardır. sevmediğiniz taktirde kendi ayarlarınızı yüklemeniz için kendi setinizi yedeklemenizi önerdim zaten.

3. snd yazan klasör ise plus 3 ün snd leridir. plus1 plus2 kullanan arkadaşlar plus3 yüklemek isterse kullanabilir.

foruma direk yükleme yapamadım bi problem var sanırım ama başka bi adresten yükleme yaptım ordan indirebilirsiniz.

güle güle kullanın önce hayırlı sonra bol kazançlar dilerim herkese.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ramazan bereketi

paylaşım için teşekkürler

teşekkürler

slm kardeşim ben bu dosyayı açamadım nasıl açılıyor yardımcı olursan sevinirim

valla mustafa hocam dosyanın açılması için ekstra bişey yok ama nasıl açılmadığını anlamadım. indiren arkadaşlar var deneyen. sorun nerde söylerseniz yardımcı olayım.

slm indirdim ama dosya açılmıyo rar olarak yüklesen olurmu

tabiki hocam.

rar olarak ekledim. güle güle kullanın.

abi emeğine sağlık

kardesim bu ritimler silinmiş rica etsem günecellesen sevinirim