• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Regülatör yardımı

gokmen_bey

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaşlar tesisatım için regülatör alacağım ve hangi tip ragülatör kullanmam gerekli monofaz regülatörmü yoksa servo regülatörmü ve son olarak kaç kv lık bir regülatör ihtiyacımı görür.Şuanki tesisatım
2 adet EURO CLUB 4000 power =
Güç Stereo 4 ohm: 2x640W 2x1200W
Güç Stereo 8 ohm: 2x450W 2x800W

İNTER M L2400
2x500 watt 8 ohm
2x750 watt 4 ohm
2x1200 watt 2 ohm

CİHAZ
Behringer Eurodesk SX2442FX ANALOG MİKSER

ORG YAMAHA A 1000 TR

4 TANE ÜÇ YOLLU 4*600 WHATLIK KOLON
2 TANE İKİ YOLLU 2*600 WHATLIK KOLON
2 TANE SUBBAS 2*1000 WHATLIK
KOLONLAR PASİF KOLONDUR

--------------------------------------------------------------------------------

Cevap: Regülatör yardımı

Kardeşim çok bilinmeyenli bir matematik sorusu gibi olmuş o kadar rakamı görünce :D Umarım sitede aradağın cevabı bulursun..Saygılarımla..

Inşallah kardeşim

7.5 kw lık işini görecektir servo regülatör işini görür lakin biraz ağırdır tam 53 kilo ben kullanıyorum ama tek başına kaldırmak zor biraz iki kişi taşıyoruz biz almak istersen satarım regülatör hparlör anfi org bir dünya malzeme hepside kusursuz orjinaldir tabii kendi çevrenden bakabilirsin saymış olduğun tesisattada gücü çekecek olan tek powerdır gerisi teferruattır anfi ve powerı yazmanda yeterlidir

Az kalsın ki 10 Kw al diyecektim. :) 7.5 KW sı 50 kilo ise 10 KW 75 kilo falandır. Buna Naim Süleymanoğlu gereke bilir. :) Ben 1 KW olanı almaya kalktım 500 TL falan istemişlerdi. Kolay gelsin Saygılarımla,

bizim bir arkadaş servo kullanıyo çok memnun