• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

repartuar prg dikkat paranız yanmasın

Bilo_Ağa_

AdmiN
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1000 korg pa4x

arkadaşlar 2015 senesinde aldım yanlış hatırlamıyorsam bu prg
aldıgımdan beri toplasan 20 kere anca kullanmışımdır bugun aklıma geldi
açtım baktım prg demo moduna düşmüş ilgili kişiye defalarca mesaj gönderdim şifre istedim okudugu halde geri dönüş yapmadı biz buna alırkene para verdik .. ban ne şifre verdi nede birşey .. uzakdan bağlandı pc ye tanıttı .. hadi desemki program ile artık uğraşmıyor bıraktı daha geçen aylarda güncellmeme yaptım diye video paylaştı .. bu arada güncellemeleride kimseye vermiyor.. güncelliyor okadar sonra başkasına satıyor sanırım alan ne aldıysa oo .. benden söylemesi alacağınız varsada alamayın paranıza yazık olmasın ilgili prg link üstde..

Cevap: repartuar prg dikkat paranız yanmasın

Bazıları programla birlikte programcıyı da satın aldığını düşünüyor. Üstten bir ifade, tehditkar söylemler vs.
Kopyala-Yapıştır yapamayan, klavyeden şifreyi dahi giremeyen ama tamamıyla teknolojik bir yapıya sahip klavyeyi çok iyi çaldığını düşünen müzisyenler.

Program için verilen ücretle birlikte gece gündüz hizmet alacağını sananlar, hemen cevap verilmezse kötü reklam yapacağını ileri sürenler....

Evet bu arkadaş 2015 de programı 100 TL karşılığı satın aldı. Programı birebir görerek, deneyerek satın aldı ve şifre verildi. Program kurulumu sorunsuz yapıldı. Ne kadar zaman, kaç kere kullandığı onu ilgilendirir. Ama biz programı geliştirmeye ve dağıtmaya devam ediyoruz.

Bugüne kadar kullanıcıların programdan veya bilgisayarlarından kaynaklanan bütün sorunlarını hiç bir ücret talep etmeden çözmeye çalıştık. Program güncellemelerini ücretsiz yaptık. Şifre konusunda kimseye ön yargılı davranmadık, herkesin dürüstlüğünden ve samimiyetinden kuşku duymadık. Sağolsunlar onlarda bizim yerimize program tanıtımını yaptı, önerileriyle programımızı geliştirmemize katkı sağladı. Kazanacağımız 100 TL, kazanacağımız bir dosttan daha değerli değildir. Bu arkadaşa da yardım etmek isterdik, yine de ederiz. Ama bizim için saygı, samimiyet, dürüstlük paradan daha önemli.

Ekli dosyalar

• 2017-03-30_225503.gif
    2017-03-30_225503.gif
    17.9 KB · Görülen: 256

eğer resimdeki sizseniz özer canses, adama 15 gün önce teşekkur üstüne teşekkür etmişsiniz. yazınızda da 2015 yılından bahsediyorsunuz.Garip bir durum. Bu arada aynı konuyu korgtr.net sitesinde de okudum az önce :)

Bazıları programla birlikte programcıyı da satın aldığını düşünüyor. Üstten bir ifade, tehditkar söylemler vs.
Kopyala-Yapıştır yapamayan, klavyeden şifreyi dahi giremeyen ama tamamıyla teknolojik bir yapıya sahip klavyeyi çok iyi çaldığını düşünen müzisyenler.

Program için verilen ücretle birlikte gece gündüz hizmet alacağını sananlar, hemen cevap verilmezse kötü reklam yapacağını ileri sürenler....

Evet bu arkadaş 2015 de programı 100 TL karşılığı satın aldı. Programı birebir görerek, deneyerek satın aldı ve şifre verildi. Program kurulumu sorunsuz yapıldı. Ne kadar zaman, kaç kere kullandığı onu ilgilendirir. Ama biz programı geliştirmeye ve dağıtmaya devam ediyoruz.

Bugüne kadar kullanıcıların programdan veya bilgisayarlarından kaynaklanan bütün sorunlarını hiç bir ücret talep etmeden çözmeye çalıştık. Program güncellemelerini ücretsiz yaptık. Şifre konusunda kimseye ön yargılı davranmadık, herkesin dürüstlüğünden ve samimiyetinden kuşku duymadık. Sağolsunlar onlarda bizim yerimize program tanıtımını yaptı, önerileriyle programımızı geliştirmemize katkı sağladı. Kazanacağımız 100 TL, kazanacağımız bir dosttan daha değerli değildir. Bu arkadaşa da yardım etmek isterdik, yine de ederiz. Ama bizim için saygı, samimiyet, dürüstlük paradan daha önemli.

Öncelikle böyle çalışmalar için elinize sağlık.
O arkadaşın sıkıntısı sizin güncellemenizden ziyade ona yeniden şifre vermemiş olmanız. İlk girişteki şifreyi kullanması gerek diye anladım ama o da diyor ki uzaktan bağlanarak aktive etti.

Alan da satan da daima kazansın. Kalpler kırılmasın.