• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Repertuar bilginiz???

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Sayın trakya müzik sakinleri sizlerden bir kaç ricam olucam yeni bir adım atıyorum pop müziğine canlı müzik yaparken düğüncüyüm ben ama popta bilmek gerek o yüzden ben sizlerden ricam şu;
GEÇMİŞTEN BUGÜNE KADAR GELEN BÜTÜN TUTULAN EN ÇOK İSTENİLEN PARÇA İSİMLERİNİ PAYLAŞIN LÜTFEN
.ARABESK
.SLOV
.POP
.TÜRKÜ
.TÜR SANAT
.ROMAN HAVALARI
.HALAYLAR.
.MİSKETLER
.PASTA MÜZİKLERİ
AKLIMA GELMEYEN DAHA BİR ÇOK TÜR LÜTFEN AYRI AYRI TANITARAK YAZIN LÜTFEN...

Cevap: Repertuar bilginiz???

düğünlerde genelde oyun havaları fakat gazino aleminde her şey isteniyor en çok dönülmez akşamın ufkundayız makber

merhaba bu çok uzun arkadaşımın da yazdıhı gibi bir havuz :)
sanat
1 sevmekten kim usanır
2eski dostlar
3 şimdi uzaklardasın
4 akşam oldu hüzünlendim ben yine
vsvsvsv paylaştım ben bunları md download baka bilirsin
arabesk ortama göre yani müşteri
slovlar bellidir güncel eski tutulan
pop ta aynı
türkü de yine ortaam ile alakalı

yani ben yada başkası ne yazsa boş mekanın müşteri kapasitesine göre
sn çözücek sin müzikleri sanat slow arabesk türkü bunun devamında tabiki canlanmak lazım dimi :)

Kardeşim ben san şöyle diyecen aslında düğünlerde çalınan oyun havaları bellidir...Gazinolarda çalınan şarkılar bellidir... eğer düğüncüysen ekstra birşey yapmana gerek yok sadece 2010 2O11 veya 2012 de çıkan oyun havaları veya slow şarkılardan veya pop şarkılardan repertuvar'ına katmak....Arabesk türkü sanat müzikleri genelde gazino tarzı programa girdiçi için repertuvarı sürekli güncel tutmak lazım onun için sana arabesk türkü ve sanat müzikleri hakkında pek birşey diyemeyeceğim

teşekkürler

Şu sıralar favorim akorlarda hazır one touch dahil. Bir gecemedim çalmaya :) Ah bu şarkıların gözü kör olsun. Gesi bağları, gitme turnam vuracaklar, dostum dostum, istanbul sokakları, tanju okan Hasret, öyle Sarhoş Olsam ki, muhabbet bağı ararım ararım sorarım, ikinci bahar, Mihriban...

Ayrıca başlık iyi olmuş valla süper. :)