• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Replika Samsunğ S4 Akıllı Telefon satıcıları hk.

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Arkadaşlar bu konu epeyden beri beni huzursuz etti. 200 TL mi gözden çıkarıp, 159, 169, 179, 189, 199 TL ile günün indirimi diye satışa sunulan ve herkesin FACEBOOK ta aktif iken ekranın sağ tarafında yer alan bu reklamların tamamına başvurdum. Hatta dün akşam bir TV reklamında 219 TL diye çıktı ona da başvurdum. Bunların hepsi sözde Andoid işlemcili, 2 yıl garantili bilmem kaç gün sonra para iadeli falan da filan. Her ne hikmet se sizi ya mesai saatleri dışında gece 24'e kadar olan bölümlerde veya hafta sonları ararlar. Karşınızda sadece bir telefon numarası ve uyduruk site ismi var. Kim olduklarını anlaya bilene aşk olsun. hepsi sözde esnaf ve mağaza sahibi. Hepsine ürün siparişi verdim. Ardes kısmına da EĞER KAPIDA ÖDENELİ VE ÜRÜN KONTROLLÜ seçenekge EVET der iseniz arayın görüşelim dedim. Arıyorlar hemen her şey süt limanmış gibi siparişinizi onaylıyormusunuz? arkadaşım adres bölümündeki önerimi okudunuzmu? Way efendim paket sigortalıymış, kesinlikle açılmazmış, alacaksın içinde kol saati de çıkar, parfüm de çıkar boş kağıt her ne çıkar ise bahtına. Böyle bir saçmalık olurmu? Biri bana ürünü de gönderdi PTT kargo görevlisi sağ olsun önce bana sordu Abi sen ne siparişi verdin? Telefon. Aman abi bu paketlerden kime götürdü isem ya parfüm çıktı yata kol saati sakın inanma kanma ve istersen hemen iade de ben geri götüreyim. Gönderdikleri adresi bile kontrol et boş bir arsa çıkar dedi. Paketi kurcaladım gerçekten Telefon paketine bile benzemiyor kulak verip dinledim tik tak saat sesi duydum :) Arkadaşlar ürün sipariş ettiğim sözde siteler aynen aşağıdadır. Sipariş vermeye kalktığınızda onların istemediği seçeneği sunarsanız size hakaret eder söver telefonu yüzünüze kapatırlar. Herkesi uyandırın sakın kanmasın. Bunlara yem olmayın lütfen. İşte sipariş listem,

Galaksy s4 android 159 TL Kargo dahil 0534 080 37 68
0537 065 28 04 Galaksy s4 android 179 TL Kargo dahil
Galaksy s4 android 179 TL (Bu gün 159 olmuş) Kargo dahil 0537 029 36 55
0536 028 49 10 + 10 TL Kargo : 179 TL Android li s4
andoid ve kargo ücretsiz s4 05370382989 (05370382861 den beni arayıp ürün kontrollü seçeneği kabullenmeyip hakaret etti)
Televizyon Reklamından 02129090888 Kapıda ödemeli seçeneği var lakin 05436060539 dan beni aradı ürün kontrolünü kabul etmedi.

Bilgilerinize,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Replika Samsunğ S4 Akıllı Telefon satıcıları hk.

Sizi tenzih ederek söylüyorum lütfen yanlış anlamayın, 2000 lira piyasa degeri olan bir ürünü hangi akıl ve mantıkla 200 liraya alacağını düşünüyor insanlar hayretle izliyorum. ;) Ve bana göre bu tuzaga düşen insanlar 200 lirası çöpe gittiği için değil aptal yerine konulduğu için üzülmeli. :)

Ve ayrıca bunlarda en önemli dolandırıcılık kredi kartı bilgilerinin ele geçirilmesi yöntemiyle oluyor. Bana kalırsa Çin malı birebir kopya ürünlerden alıp gidin pasaporta kayıt ettirin daha iyi. Düşünsenize o şekilde bile 300 telefon 200 pasaport en az 500 liraya malolur. 3 kuruşa 30 köfte yok öyle :)

Her reklam artık üçkağıt kokuyor. Favori radyo kanallarında bile bu reklamlar gün boyu yayınlanıyor. Tv lerde keza öyle. Önceleri de bal reklamı vardı... İyisi mi intenet ya da telefon ile kesinlikle alışveriş yapmamak... Çünkü amaç ticaret değil artık üçkağıt olmuş. Profesorlerin, emekli emniyet mensuplarını vs.lerin bile, telefonla kontor - para tuzağına düştüğü memlekette sözkonusu reklamlara vatandaş hayli hayli düşer.

ben cinden ismarladim bir tane suan Sweden da $200 yakinda gelir gelince size kisa bi video atarim ;)
S3 ekrani kalitesinde ve islemcisi quadcore 1gb ram full s4 buyuklugunun 1 e 1 ve yazilim havadan el kontrol var olmasi gerek :)
Gelsin memnun kalirsam sizlere link atarim heves eden arkadaslar direk benim aldigim cinli saticidan alir...

Arkadaşlar replika zaten taklit ürün demek ve bunlar varsa da uzak doğu malıdır ancak bunlarla bile dolandırıcılık yapılması insanı üzüyor gerçek mana da 2000 TL lik telefonu kim öyle üç kuruşa satar. Paket sigortalıymış sorarım size sigortalı olduğu söylenen pakete 200 TL verip kontrolsüz teslim aldınız. Açtınız içinden 10 TL lik saat çıktı. Sigorta dedikleri olay burada ne demek oluyor? Birde kargo kdv demezlermi, KDV yi bu kaçak mallara kim ödüyor? Zaten görüşme anında sizi ikna edemeyeceklerini anladıklarında çok ağır küfürler edip, tehditler savurarak yüzünüze telefonu kapatı veriyorlar. Bence bunlara yapılacak en güzel tepki sadece telefon numaranızı gerçek olarak verip sipariş ederek onların anlayacağı dilden yalan yanlış adresler verip kargocuların para kazanmasını sağlayarak tepkinizi göstermek olmalıdır. Arasalar da kargocu bana koli yi açtırmadım iade ettim demek lazım :)

bende sipariş verdim ama anlaşmalı sipariş dedim paket geldiğinde kontrol ederim beğenmezsem iade ederim böyle kabul ederseniz dedim bana ayrıntıları anlattı yalnız kapanma riski var dedi imei nosundan dolayı bunu kabul ederseniz alın dedi 1 aydada kapanır hiç kapanmayadabilir dedi ben de gönderin kargo şirketi açmama izin verirse alırım dedim bakalım gelecekmi

bu akıllı telefonların çok iyi replikaları var arkadaşlar nerdeyse biribir denecek gibi ömnemli olan bunları bulabilmek

Yahu gidin o zaman elden alın. :)

Bizim Mahallede yani İstanbul da arabamı tamirciye götürdüm yaptırmaya, o ara bir adet 34 DE 3997 plakalı bir fiat palio (gri renkli) araba bize yanaştı adres soracak sandım ustaya bizde satılık ucuz telefonlar var demişler ben o ara çay almaya gittim. Döndüğümde içinde 3 - 4 kişi bulunan bu araç 20 metre ileriye kadar gitti millet üzerine üşüştü ustaya ya ustacığım ne oldu orada dedim, ya deminki araba telefon satıyor. Ustacığım bak dedim bir tane gerçek telefonu gösterirler fiyat ta anlaşmaz adamın elinden telefonu alırlar tam o anda diğer arkadaşlarından biri ya kiminin parası kiminin duası diye yok paraya ver gitsin der hemen diğer taraftaki maket telefonu satar kaçarlar dedim istersen gel uyaralım çünkü bu işin içinde kavga da var. Bizi dövmeye de kalka bilirler varmısın :) Bırak dedi ne halleri var ise görsünler. Neyse adan 100 TL den birkaç tane sözde Samsung S4 sattı. Alanlardan biri gururlana gururlana yanımıza kadar geldi hayırdı kaça aldın maket almayasın dedim :) 100 TL ye aldım telefoncuya gidiyorum dedi. Bağrına basmış sadece kapağını açıp bize gösterdi üst naylonunda evet Samsun S4 yazıyordu ama gerisini bilmem öyle gitti.

Gelelim elden almalara evet İstanbul Tahtakale de satan dükkanlar çok ama bunlara ulaşmak çok zor bir tanıdığın seni bunlarla tanıştırmazsa alma şansın yok tanıştırırsa inanın ki 100 TL ye alma şansınız var ve bunlar dan 100 TL ye toptan alma şansı var sonuçta ÇİN malı kaçan gelmiş taklit ürün. Bu satıcılar da Maliye ve Polis tarafından takip altında olduklarından aleni satış yapmazlar. Elden seyyar satanlar da enaz 280 TL diyor oda garanti vermiyor faturası da yok diyor. Gene korkmak lazım maket satanı da yok değil. İmeil ler evet kilitlene biliyor ama buna tınan yok hemen bir telefoncuya gidip bunu 5 TL ye değiştiriyorlar gerçi bu da yasal değil bu da tehlikeli. Neyse fazla başınızı ağrıttım dikkatli olalım veya gerçekten böyle ucuz satıcı var ise anlaşop taklit ürün de olsa bir aylığına kapanıncaya kadar alıp kullanalım :)

Arkadaşlar bu tür reklamlar hemen hergün Facebook tan göreceğiniz şekilde gözünüzün önüne gelmektedirler Bir tanesi derki Dubai den ital Samsung S4 229 TL Havale ile ödemede %10 indirimli Andoid işlemcili. Sipariş adresleri bile var İstanbul Kadıköy Yazıcıoğlu işmerkezi No. 4/74 Telefonu 08503025502

Android li 169 + 10 TL kargo 179 TL. 0212 988 13 67 (Birde içiniz rahat olsun yazmış)İletişim bilgilerinde,
0531 931 66 75 H.içi mesai saatleri içierisinde yukarıdaki numaradan bizimle irtibat kurabilirsiniz. İstanbul Kadiköy Yazıcı Oğlu iş Hanı 74/3 P.k 75456 - Oskar iletişim Galaksy S4 Andoid li 199 TL

Arkadaşlar bu her iki dolandırıcı sözde firma adreslerine hiç erinmeden bugün gittim. Evet bu adresler var her iki mağazaya uzun uzun baktım en üst katta maşşallah tertemiz. içeride hiç bir şey yok bomboş iki dükkan hanın en üst katı hayali mağazalar. Be hey utanmazlar insan bu kadarmı yüzsüz olur telefon la arıyorum sadece İnternetten sipariş alırlarmış, orası sadece bilmem neleriymiş yazıklar olsun dedim. insan bu kadar mı yüzsüz olur, kızım şu an zaten sözde adresinizdeyim bomboş iki dükkan Allah tan korkun kuldan utanın siz neyin peşindesiniz dedim. Gerçekten yüzsüzlük almış yürümüş, sakın sakın böyle dolandırıcılara malzeme olmayın :)