• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ritim editlleme dönüştürme

korgshow

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar başka orglardan ritimi style vorkusla pa80 e ceviriyorum mesela or700 den pa800 den cevirdim fakat cevirdiğim hiç bir ritimi pa 80 okumuyor daha dogrusu ekran donuyor olamadı midi den style vorkusla ritime cevirdim yine olmadı. hangi ritime girmek istersem ekran donuyor ritimi bir görse kafama göre edit yapabilecegim. Benmi yanlış yapıyorum pa 80 kartlı oldugu içinmi donuyor neden donar arkadaşlar pa80 den daha yeniyim saygılar

Cevap: ritim editlleme dönüştürme

arkadaşlar başka orglardan ritimi style vorkusla pa80 e ceviriyorum mesela or700 den pa800 den cevirdim fakat cevirdiğim hiç bir ritimi pa 80 okumuyor daha dogrusu ekran donuyor olamadı midi den style vorkusla ritime cevirdim yine olmadı. hangi ritime girmek istersem ekran donuyor ritimi bir görse kafama göre edit yapabilecegim. Benmi yanlış yapıyorum pa 80 kartlı oldugu içinmi donuyor neden donar arkadaşlar pa80 den daha yeniyim saygılar

iyi şey değil o.. bence 'o.s' at sonra dene..

Convert ettiğiniz yani dönüştürdüğünüz ritimler usb okuyan cihazların ritimleri. bu donma sebeplerinden biri, ikincisi pa80 de ritim mezur uzunluğu 16 ama pa800 de 32 dir. üçüncü sebep pa80 nin hafızası düşük maalesef ve çabuk doluyor. Eğer drum kitlerle yazılan ritimleri convert ederseniz editleyebilirsiniz ama loop olarak oluşturulmuş ritimleri maalesef convert edebilirsiniz ancak editleyemezsiniz. Umarım anlatabilmişimdir. Pa80 e rolandın e serisi, g serisi i serisi gibi orgların ritimlerini sorunsuz convert edip editleyebilirsiniz. Kolay gelsin

teşekürler sagolasınız