• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ritim Set isteği açıklaması

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
Arkadaşım en kısa zamanda isteğini yerine getirecem burda yeni konu açıp tüm elimdeki ritimleri paylaşacam ve tüm herkesin işine yarar inşallah şimdiden kolay gelsin...saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: hilas89 kardeşim için özel ve tüm yeni olan arkadaşlar için sedece ritim set

Paşam açtığımız konuların başlıklarına biraz dikkat edelim. Bu kadar uzun konu başlığı yazmanıza gerek yok. Konunun kendi içine açıklamayı yapalım lütfen. Teşekkürler.

iyi forumlar.

Cevap: Ritim Set isteği açıklaması

saygı değer arkadaslar bende seslerle uğrasacam yeni sesler yazıp güncel hale getirecem mehdi kardeşim sen ritimleri yaz senini özeline yazdım ben bende seslerle uğrasacam güzel birsey cıksın ortaya ramazan bitesiye kadar uğrasacam bitirecem suanda 1 haftadır uğrasıyorum saygılarımla

kardeş iyi de bu konuda kime ait olduğunu düzeltmemişsin ne olmuş uzunsa olsun yaa zararı yokki yinede saol ama kişi ye özel olduğunu bilsinlerdiye açmıştım şuan ritimleri topluyorum ve paylaşacam saygılar...

mehdi kardeşim ritimleri nezmana ayarlayıp bitireceksin