• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ritim set yazılması bilgilendirme

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
selam gw8 ailesi gw8 e kendi ve üstünde ritim yazılmamıştır ve türksih1 türkish2 ve turkmix kitlerini kullanıp ritim yazan pek nadir bulunuyor ve gw8 için çıkarılmış setlerin çoğu convert edilmiş ve hakkımızı yediler ritimler hep oryantal3 kitle yazılmış yani arap soundu oryantal 4 tam bir rezalet g600 ün soundunu veren bir kit ve bizi set yazdık diye kandıranları kınıyorum hep ritimler exr dan g70 den g600 den vs orglardan convertlenmiştir eğer ki gw8 e ritim yazacak olan ustatlardan ricam g600 oundu değlde günümüz soundunu yakalayacak soundlar üretmenizi istiyoruz orgu ilk aldığımdan bu yana g600 kullanmıştım sanki ve yeni yeni org günümüz sounduna gelmek üzere tabi tabanı yine orjinal ritim ve üzerine pad pad yazdığım türk kitlerle edit yaparak oluyor sizlerde aynı şekil edit yapabilirsiniz yada 0 dan ritim yazabiliyorsanız kulağınızdan g600 soundunu çıkarınız saygılar...

Cevap: ritim set yazılması bilgilendirme

Değerli kardeşim 2-4 ritim yazmıştım daha doğrusu gv8 in kendi 2-4 lük bir ritimi üzerinde biraz oynamalar yaptım.Yazdıklarından biraz üstüme bende alındım sitemin bana değildir ama;benim üzerinde uğraştığım 2-4 lük te darbukaları fazla vuran davul vb şeylerin volumlerini geri çektim ben evdeki, ev sisteminde düzenleme yaptım belki normal düğün vb sistemlerde ses farklı çıkıyor olabilir benim gayem elimden geldiğince yardımcı olmak.Bende yazmış olduğun düşüncelere aynen katılıyorum saygılarımla.

Cevap: ritim set yazılması bilgilendirme

lafım sıze değil genel konuştum bu bir gerçek ritim yazdık diye bize convert edilen ritimleri salladılar ronalda hakkımızı helal etmiyoruz yeni güncelleme ve yeni set gelmediği sürece roland adam olmaz çıkardığı orglara sahip çıkmıyor ürünler satılsın da nasıl satılırsa diye düşünüyorlar kınıyorum...