• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ritm set korg i30

• Konbuyu başlatan maktas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 6K

maktas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante tr
evlat piyanit477 bu kadir set i niye indiremiyorum . yardımcı oluver ben mehmet aktaş amcanız..

Cevap: ritm set korg i30

bende kadir seti indiremiyorum, link calismiyor iptal olmus. birisinde varsa, yollayabilirse sevinirim.

ya arkadaşlar ben tam arşive girip upload edecektim benim pcye zamanında virüs girmişti silinmiş daha şimdi haberim oldu diğer hard diskime bkıcam bulur bulmaz yüklücem.ya da indiren arkadaşlara zahmet yüklerlerse benim için de iyi olur

cok sagolun müzisyen arkadaslar. okudugum kadariyla kadir setin cesitli güncellenmis versionlari var, buraya koymuskan en yenisini koysaniz daha güzel olur. elektro baglamalari degistirdim diye yazmis eskiden, onu diyorum... simdikden zahmetiniz icin tesekkürler

cok sagolun müzisyen arkadaslar. okudugum kadariyla kadir setin cesitli güncellenmis versionlari var, buraya koymuskan en yenisini koysaniz daha güzel olur. elektro baglamalari degistirdim diye yazmis eskiden, onu diyorum... simdikden zahmetiniz icin tesekkürler

kadir set benim setim.bulur bulmaz yüklücem.bulamazsam tüm emeklerim boşa gidecek...inşallah bulurum.

kadir kardesım set duruyomu acaba i30 aldık bıze set lazımda yenıyız daha yardımcı olursan sevınırım

ekten seti indirebilirsiniz arkadaşlar , iyi çalışmalar bol kazançlar.

Ekli dosyalar

• KADIR.SET_2.rar
    210.8 KB · Görülen: 314

teşekkürler. maktas

selam arkadaşlar... :)
ben korg i3 aldım... gücüm buna yetti... burada verdiğiniz ses ve ritm dosyalarını nasıl orga aktarıcaz bilmiyorum... ilk defa kullanıcam i3 ü... daha önce roland e-20 vardı...
bana bu setleri orga nasıl yükleyeceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim...
şimdiden teşekkürler... mutlu kalın... (extra21@gmail.com)