• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Rolan g600 lütfen bir bakın

Bengecee

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba arkadaşlar ben yeni başlayan birisi olarak rolandg600 cihazını almak istiyorum cihaz hakkında bilgi verirmisiniz inanın orgun o sundan anlamıyorum ben bu cihazla evde birşeyler öğrenebilirmiyim saygıdeğer ustalar üstadlar değerli yorumlarınızı lütfen esirgemeyin istanbul içi org dersi vericek kişilerlede irtibata geçebilirim saygılar

Cevap: Rolan g600 lütfen bir bakın

Yaşınız gençmiş arkadaşım...Ben geldim 40 yaşına gidip bir piyano dersi alayım diyorum 10 parmak için ama maalesef bu yaşlarda kafam almaz korkusu ile gidemiyorum :) mutlaka ders alın güzel kardeşim...Bende Roland E-70 ile 37 yaşımda bu işe giriştim.Eğer Roland E-70 bana çok şey öğretti ise g600 ile çok daha zevkli bir şekilde öğrenebilirsiniz.Yine de buradan Roland kullanan kardeşlerimiz sizi detaylı aydınlatacaktır.

Cevap: Rolan g600 lütfen bir bakın

Roland g600 zamanının efsane cihazıdır her türlü işini görür yalnız söyle bir durum var bu orglar disketle ritim alıyor diskette piyasada yok denecek kadar az ve hemen bozulan birşey eğer ben diskette sıkıntı yaşamam ve disket sürücüsü olan bilgisayarım var diyosan al ama bana kalırsa yamaha a300 daha uygun ayrıca müziğin yaşı olmadığına inanıyorum tabi erken başlamak her zaman daha iyidir ama erken başlamanın en önemli nedenlerinden biri ellerin kemik yapısının gelişimi içindir.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri