• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

rolanbk 5 hakkonda

hakan28

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland bk 5 or
1 sene önce roland bk 5 aldım fakat kaçırma başladı servisi aradım ama uzakta oldugum için gondermedm ritim indiriyorim arkadaslaron sayesinde ses kendi editleniyor ritomlerde indirdiklerim tounca bastigimda acaba yaparimı yoksa picbendmi komple değişecek yada sipariş için elektronik tel numarası varmı sinir oldum yol çok uzak zonguldaga istanbula ne yapabilirim kullanıyorum orgu zor durumdayım

Cevap: rolanbk 5 hakkonda

... :eek:

1 sene önce roland bk 5 aldım fakat kaçırma başladı servisi aradım ama uzakta oldugum için gondermedm ritim indiriyorim arkadaslaron sayesinde ses kendi editleniyor ritomlerde indirdiklerim tounca bastigimda acaba yaparimı yoksa picbendmi komple değişecek yada sipariş için elektronik tel numarası varmı sinir oldum yol çok uzak zonguldaga istanbula ne yapabilirim kullanıyorum orgu zor durumdayım

kardeşim ara yetkili servisi pitch bend potunu al sadece 20-30 tl civarında kendin yapamazsan git elektronikçiye lehimlet basit birsey

DTL elektroniği arayıp roland bk-5 için komple pitc-bent sipariş edin. Fiyat 135 TL idi yıl başında. Muhtemelen hala aynıdır. Potları değiştirmek çözüm olmuyor, bir süre sonra gene kaçırmaya başlıyor.

Kalibrasyon yapmayı denediniz mi ?

çok tşekkür ederim rolande500 dtl elektronik irtibata geçeceğim kalibrasyon ayarı yapmıştım machin arkadaşım rolandlarda picben hep sıkıntı yaratır diyorlar çok sağolun hasan 74 bilginiz için

bugün sipariş ettim elime ulaşacak arkadaşlar

bu arada trakya müzik ailesinden arkadaşların kendi ritimleri yüklediğimde ontuch actiğimda picbenti etkilermi performas sesleri yani kendi editlermişler ayar yapılması gerekiyormu orka ?

bugün sipariş ettim elime ulaşacak arkadaşlar

bu arada trakya müzik ailesinden arkadaşların kendi ritimleri yüklediğimde ontuch actiğimda picbenti etkilermi performas sesleri yani kendi editlermişler ayar yapılması gerekiyormu orka ?

hocam fiyat ne kadarmış? bilgimiz olsun...

23 sene elımde roland e 70 durdu zerre kaçırmadı en ufak switch arızası bıle vermedı inanın bu sıkayetlerı duydukça kalıtenın zamanla düştüğünü görüyorum eskı cıhazlar neden daha saglam ??? teferruat arttıkça kalıteden düşüyorlar bunun sebebını anlayamadım ..........

23 sene elımde roland e 70 durdu zerre kaçırmadı en ufak switch arızası bıle vermedı inanın bu sıkayetlerı duydukça kalıtenın zamanla düştüğünü görüyorum eskı cıhazlar neden daha saglam ??? teferruat arttıkça kalıteden düşüyorlar bunun sebebını anlayamadım ..........

kullan at devrindeyiz elektronik chazlar en fazla 10 yıl 10 yıldan fazla çalışanlar şans meselesi yada tamirci ile sizi kanka yapar