• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk 5 istek

Ahmetsencan

Özel Üye
Enst.
Roland BK-5 Or,Uzun Sap bağlama
Merhaba,
kullandığım orgum için şayet yeni bir güncelleme olacaksa, şöyle bir talebim var. ..
Biliyorsunuz ki Bk 5 te kayıt özelliği var. ..
orgumun en çok kullandığım özelliği dir. ..
ben beste yapıyorum. ..
Fakat ritim başlamadan kayıt başlamıyor. .
ben kayıt tuşuna bastigim andan itibaren kayıt almak istiyorum. .. Çünkü tek bir enstrüman girişi yapıp ardından ritimin girmesini istiyorum. ...
Bu mümkün mü

Cevap: Roland Bk 5 istek

Hocam kayda başlıyor ritimin baslamasi gerekmiyor ki

Kayıt tuşuna basıp 3 5 saniye bekleyin ışık sabit yanmiyorsa bir kez daha basın

Merhaba,
kullandığım orgum için şayet yeni bir güncelleme olacaksa, şöyle bir talebim var. ..
Biliyorsunuz ki Bk 5 te kayıt özelliği var. ..
orgumun en çok kullandığım özelliği dir. ..
ben beste yapıyorum. ..
Fakat ritim başlamadan kayıt başlamıyor. .
ben kayıt tuşuna bastigim andan itibaren kayıt almak istiyorum. .. Çünkü tek bir enstrüman girişi yapıp ardından ritimin girmesini istiyorum. ...
Bu mümkün mü

...........

Kayıtın ritim ile alakası yok hocam rec tuşuna bastığınızda ışık yanıp sönecektir bu esnada kayıt yapmaz bir kez daha bastığınızda ışık sürekli yanar ve o andan itibaren kayıt başlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evet 1 Kere Basınca Yanıp Söner Hazır Olun Anlamına Gelir, Ritim Başlayınca Direk Kayıt Etmeye Başlar Ama 2 Kere Basarsanız Sabit Yanar Boşta Kayıt Etmeye Başlar, Siz O Anda Ne Yaparsanız Onu Kayıt Etmeye Başlar. Saygılar.

Arkadaşların dediği doğrudur.Rec tuşuna 1 kere basarsan ışık yanıp söner ve hazır ol anlamına gelir.1 kere daha basarsan ışık sabit yanar ve kayıt başlar.Bk5 Çok yönlü bir alet yeterki özelliklerini çözün .

Bunu bilmiyordum, cok tesekkur ederim .... Bu süper olacak cumleten teşekkür ederim