• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR 8 Beat - Alper Örsdöven

• Konbuyu başlatan aors
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 4K

aors

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Piyano-Roland E-A7
Roland BK-5 OR üzerinden tamamen kendim yazdığım 8 Beat ritimin demosudur. Ümit Besen tarzında şarkılar için yazdım.
Ritimi tamamladım Roland BK-5 OR resmi sitesinden indirebilirsiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland BK-5 OR 8 Beat - Alper Örsdöven

Dinleyemedim kardeş, link ölmüş sanırım. Yine de emeğine sağlık.

ellerine sağlık üstad.

Roland BK-5 OR üzerinden tamamen kendim yazdığım 8 Beat ritimin demosudur. Ümit Besen tarzında şarkılar için yazdım.
Şimdilik 4 varyasyonunu yapabildim. 1 hafta içinde tamamlamayı planlıyorum.

Sevgili aors,
Ev bilgisayarımdan birkaç gündür sürekli database error vermesinden dolayı siteye giriş yapamadığımdan şimdi cevaplayabiliyorum... Eline, emeklerine sağlık... BK-5 OR hem distribütörü tarafından arkasında durulan hem de siz değerli müzisyen arkadaşlarımız tarafından katkıda bulunulan bir klavye olması bakımından şu ana kadar beni oldukça memnun etmiş durumda...
Teşekkürler...

Teşekkür ederim.

Çok güzel olmuş, emeğinize sağlık. İhtiyacım vardı böyle bir ritime... nikah masası, sabaha kadar vb. parçalar için vahde kullanıyordum, tam oturmuyordu vuruşlar. Bu ritimi indirebilirsem tam süper olacak :)

Sevgili aors,
Ev bilgisayarımdan birkaç gündür sürekli database error vermesinden dolayı siteye giriş yapamadığımdan şimdi cevaplayabiliyorum... Eline, emeklerine sağlık... BK-5 OR hem distribütörü tarafından arkasında durulan hem de siz değerli müzisyen arkadaşlarımız tarafından katkıda bulunulan bir klavye olması bakımından şu ana kadar beni oldukça memnun etmiş durumda...
Teşekkürler...

Ben teşekkür ederim.

Çok güzel olmuş, emeğinize sağlık. İhtiyacım vardı böyle bir ritime... nikah masası, sabaha kadar vb. parçalar için vahde kullanıyordum, tam oturmuyordu vuruşlar. Bu ritimi indirebilirsem tam süper olacak :)

Teşekkür ederim, bende ihtiyacım olduğu için yazdım bu ritimi, sizinde işinize yarayacaksa ne mutlu. Ritimi Roland BK-5 OR resmi sitesinden indirebilirsiniz...

Teşekkür ederim.