• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland bk 5 or ses yükleme sorunu

• Konbuyu başlatan cemo24
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 8K
Enst.
Yok
Iyi aksamlar Arkadaslar bundan 1 hafta önce BK 5 satin aldim ve cok Memnunum ancak..
Benim sorunum indirdigim yeni Sesler BK 5 de okunmuyor .UPS Dosya olarak PCye indiriyorum sonradan USBye yüklüyorum ve ne yaptiysam okumuyor...:(
Lütfen yardim edin Arkadaslar

Tesekkürler:eek:

Cevap: Roland bk 5 or ses yükleme sorunu

Iyi aksamlar Arkadaslar bundan 1 hafta önce BK 5 satin aldim ve cok Memnunum ancak..
Benim sorunum indirdigim yeni Sesler BK 5 de okunmuyor .UPS Dosya olarak PCye indiriyorum sonradan USBye yüklüyorum ve ne yaptiysam okumuyor...:(
Lütfen yardim edin Arkadaslar

Tesekkürler:eek:

Hay ağzınla yaşa emi...Aynı dertten bende muzdaribim. Sorunumuz ortak. Orgu alalı 13 gün olmasına ve BK-5 or olmasına rağmen Roland sitesine girip ritimleri yükleyebiliyorum ama ses konusu ölü. İletişim de yok. Ne halt edeceğiz arkadaşım? Bu böyle olmaz, onca vaatlere rağmen. Ya bize bilen usta bir rolandçı yol gösterecek veyahut roland.com.tr sitesi ilgilenecek. Şimdi saat çok geç, yarın ola hayrola.

seslere usb brimindeki performanslarım kısmından ulaşamazsınız.sesleri bilgisayardan yüklerken bu klasörün içine atın.sonra write tuşunun hemen solundaki LİST tuşuna basın ve oradan seçin.

bk5 te formatlanmış usb de seslerim klasörü oluşuyor.sesleri bu klasörün içine atın ve list tuşuna basın.ekranda sesleri göreceksiniz..

sesleri performans list tuşundan çok rahat ulaşırsınız direk usb üzerindeki klasörden alamazsınız.sesleri usb üzerindeki seslerim bülümüne bilgisayardan atın sonra org üzreniden performans list tuşundan kolayca ulaşın kolay gelsin yüklediğim tüm seslere çok kolay ulaşıyorum ses yada ritim yükleme sorunu yok ben hala 1.04 versiyonunu kullanıyorum çokta memnunum

Tüm yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Çözdüm, meğer ne kadar basitmiş. İşte kültürün yanında cehalet tamamen aciz kalıyor, bir kez daha kanıtlandı. Hepinize aydınlık günler temennisiyle.........

Cok tesekkürler :)

ben neden bulamadim.arkadaslar

seslere usb brimindeki performanslarım kısmından ulaşamazsınız.sesleri bilgisayardan yüklerken bu klasörün içine atın.sonra write tuşunun hemen solundaki LİST tuşuna basın ve oradan seçin.

babacım SeLamLar iyi diyonda ozellikle bugun senin bu yorumuna uygun olarak yaptım Elimdeki usb yi Pcye taktım Performanslarım klasorunun içine daha onceden roland sitesnden indirdiğim FTP ve KTP performans sesleri zip klasorunu içindeki dosyayı usb deki performans klasorüne attım sonra usb yi orga taktım ama orgta usb yi acmadan direk performance list düğmesine bastım sadece 6 7 tane orgun kendi piyano sesi cıktı daha sonra orgta usb ye girdim ve performansı acıp tekrar list tusuna bastım gene işe yaramadı daha kapsamlı yazar mısın yada 0530 475 84 69 numaralı telefondan bana ulasırsan coook sevinirim cok dua ederim

hocam çözüm bulundumu bndede aynı sıkntı olduda