• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5OR ile ilgili resmi açıklama !!!

Zuhal Müzik

Roland Türkiye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.muzikenstrumani.com
Enst.
Yok
Değerli Roland Kullanıcıları,
Öncelikle piyasaya yeni çıkan klavyemiz BK-5OR için göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Bu forum üzerinde oluşan bazı yanlış anlamaları gidermek adına bu açıklamayı sizlere saygılarımızla bildirmek istiyoruz.
2011 yılının başından itibaren Roland-Boss-Cakewalk grubunun yönetimi kendi içimizde ayrı bir birim olarak çalışmaktadır.Roland ürünleri ile ilgili tüm bilgiler bu takım tarafından diğer personellerimize aktarıldıkça sizlere ulaşabilmektedir. Malesef BK-5OR ile ilgili olarak bu foruma youtube üzerine yüklenmiş bir video paylaşılmıştır.Bu video kesinlikle bizim tarafımızdan yapılmış resmi bir çalışma değildir.Elimizde şu an aletin üzerinde ritmlerinin ve seslerinin çalışılması için gönderilmiş olan numune hali bulunmaktadır.Bu numunenin test edilmesi esnansında bir takım insanların çektiği video uyarmamıza rağmen malesef youtube gibi sosyal paylaşım sitelerine yüklenmiştir.Klavyenin ülkemize gelişi Japonya üzerinden yapılmaktadır ve bu yüzden ürünün yoldaki süresi uzun sürmektedir.Sizlerinde takdir edeceği gibi ürünle ilgili çalışmalarımız sonlanıncaya kadar bir gizlilik politikamız bulunuyor.Ürün istediğimiz son hale gelmeden yalan,yanlış yada sözünde duramayacağımız açıklamalar yapmak istemiyoruz.
Ürünün tüm Drum Kit'leri,Sesleri üzerinde Sn.Emrah Kaça (EMO)çalışmıştır. Ayrıca BATUHAN Bey aletin kendi orjinalindeki Arap ritmlerini hazırlamıştır.Ürünün ilk geliş tarihi olarak Haziran ayı diye anons etmiştik fakat, ritm ve ses yazılımı durumundaki birtakım gecikmelerden dolayı (her iki taraflı) ilk geliş tarihi en erken Temmuz ortası gibi olacaktır.Ürünün son kontrolleri bu hafta içerisinde yine Emrah Bey tarafından yapılacaktır. Bu kontrolden sonra tüm kullanıcıların klavyeyi daha iyi anlayabilecekleri, detaylı anlatım içeren ürün videosu çekilecektir.
Tüm kullanıcıların bilgisine sunar, bütün müzisyen arkadaşlara çalışmalarında başarılar dileriz.

Zuhal Dış Tic.A.Ş

Cevap: Roland BK-5OR ile ilgili resmi açıklama !!!

ürün ile ilgili çalışmalarda zuhal müziğe ve değerli müzisyen üstadlarımıza başarılar dilerim.ürünle ilgili tanıtım ve videoları merakla beklemekteyiz.iyi çalışmalar saygılar

bilgilendirme için teşekkürler...

Oldukça faydalı bir açıklama, güncel kalsın...

Bilgilendirme için teşekkürler.

bilgilendirme için teşekkürler,
ama sevinemedim tam tersi biraz üzüldüm tarih mevzusundan dolayı,haziran ayını zor bela getirmeye çalışırken temmuza ertelenmesi benim için biraz üzücü oldu,çünkü bu cihazı bekliyorum,
tabiki çalışma yapmak kolay değil mutlaka bi yerlerden eksikler çıkacak giderilmeye çalışılıcak buda zaman istiyor,ertelenmesine üzülsemde bundan dolayıda anlayış göstermenin doğru olduğunu düşünerek çalışma yapanlara başarılar diliyor saygı duyuyorum,

Vİdeo sizin tarafınızdan konmasa da youtube ta izlenmesi iyi oldu. Bİr çok arkadaş satın alacagı alternatif orglar arasına BK5 OR yi de koydu. Temmuz ayında yayınlamış olsaydınız geç olurdu herkes orgunu almış olurdu.