• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5OR Kullanıcılarının Okuması Önemle Rica Olunur...

Pesidelphia

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5OR
Merhabalar Arkadaşlar

''Roland BK-5OR'' Kullanıcıları Olarak Artık Bizimde Bazı Şeylere El Atmamızın Zamanı Geldiğine İnanıyorum. ''Roland BK-5OR'' Çıktığından Beri Hep Takipteyim Ve Kullanıcısı Olarak Devam Etmekteyim Bu Ürünü. Geçtiğimiz Süreç Zarfında Sürekli Şu Ritimi Yapın, Şu Ses Kötü, Ritimler Yetersiz, Sesler Kötü, Şöyle Olsa Daha İyi Olurdu, Böyle Olsa Daha İyi Olurdu Gibi Bir Takım Söylem Ve Eleştirilere Maruz Bıraktık Yetkilileri. Sayın ''Roland TÜRKİYE'' Destek Ekibi, Çalışma Arkadaşları Ve Ürünün Bize Tanıtılmasında Yardımcı Olan Arkadaşlarımız Sayın ''Serkan Türküm, Mürhen Sarmacı, Ömer Narin Ve Roland TÜRKİYE'' Ekibine Yürekten Teşekkür Eder Başarılarının Devamını Dileriz Ve Desteklerinin Devamını Tabikide Sürmesini İsteriz.

Gel Gelelim Asıl Konumuza

Artık Bizler Birşeyler Yapmamız Lazım. Ritim, Ses Olsun Cihaz'a Neler Kazandırabiliriz Diye Bir Düşünmemiz Gerekiyor. Cihaz Kötü Değil Önümüzde Ne Yöne Çekersek O Yöne Gelecek Kapasitesi Olan Bir Cihaz Olduğunu Düşünüyorum. Sizlerden ''Roland BK-5OR'' Gibi Güzel Ve Kaliteli Bir Cihaz'ı Güncel Tutmak Adına Elinizde Kendi Ses Paketleriniz Olur, Kendi Yapmaya Çalıştığınız Ritimler Olur, Kendi Yaptığınız Düzenlemeler Olur Bunları Paylaşmanızdır. Kimse Sizden Ve Bizlerden Mucize, Mükemmel, Harika Şeyler Beklemiyor. Amacımız Cihaz Unutulup Gitmesin...

Saygılar...

Pesidelphia...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland BK-5OR Kullanıcılarının Okuması Önemle Rica Olunur...

Sevgili Pesidelphia,yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum...Roland Türkiye Ekibi şu ana kadar inanılmaz destek verdiler ve hala devam ediyorlar...Ancak herşeyi onlardan beklememeliyiz...Fazladan bir ses,bir ritim hepsi katkı sağlayacaktır...Alet gerçekten çok kaliteli bir cihaz ve dedğin gibi kapasitesi olan bir cihaz...ritim yazabilen arkadaşlara çok ihtiyacımız olacaktır...PCKOPAT gibi,KATİP20 gibi şu sıralar çok görünmeyen üstadları yeniden işin içine sokmamız lazım...Roland Türkiye'yi de boş bırakmamalı özellikle Serkan Hocayı daha fazla sıkıştıralım...Naçizane tavsiyem konuya özel bir başlık açalım,yazılmasını istediğimiz ritimlerin çalındığı MP3 leri burada paylaşıp,ritim yazma kabiliyeti olan arkadaşları bu ritimlerin yazılmasına kanalize edelim...En azından herkes fikrini söylesin...neler yapılabilir,tartışalım...ancak bu konuyu 10 küsür kişi okuyup, cevap yazan olmaması da düşündürücü ve umut kırıcı olmuş...Yinede vageçmeyelim...Bir yerlerden başlamak lazım....tekrar teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ses adına pek birşey beklemeyin derim çünkü bugüne kadar yapılan ses paketleri cihazın üstünde bulunan seslerden efekt verilerek yapılmış seslerdir. Ama ritim konusunda haklısınız çalışmalara devam ederek değişik çeşitli ritimler yazılabilir. Ayrıca var olan ritimler kötü mü tabikide hayır gayet güzel ritimler mevcut. Çeşitlilik babından daha iyi olur bence saygılar..

Sevgili Pesidelphia,yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum...Roland Türkiye Ekibi şu ana kadar inanılmaz destek verdiler ve hala devam ediyorlar...Ancak herşeyi onlardan beklememeliyiz...Fazladan bir ses,bir ritim hepsi katkı sağlayacaktır...Alet gerçekten çok kaliteli bir cihaz ve dedğin gibi kapasitesi olan bir cihaz...ritim yazabilen arkadaşlara çok ihtiyacımız olacaktır...PCKOPAT gibi,KATİP20 gibi şu sıralar çok görünmeyen üstadları yeniden işin içine sokmamız lazım...Roland Türkiye'yi de boş bırakmamalı özellikle Serkan Hocayı daha fazla sıkıştıralım...Naçizane tavsiyem konuya özel bir başlık açalım,yazılmasını istediğimiz ritimlerin çalındığı MP3 leri burada paylaşıp,ritim yazma kabiliyeti olan arkadaşları bu ritimlerin yazılmasına kanalize edelim...En azından herkes fikrini söylesin...neler yapılabilir,tartışalım...ancak bu konuyu 10 küsür kişi okuyup, cevap yazan olmaması da düşündürücü ve umut kırıcı olmuş...Yinede vageçmeyelim...Bir yerlerden başlamak lazım....tekrar teşekkürler...

Birlikten Güç Doğar Hocam Aynen Haklısınız.

Ses adına pek birşey beklemeyin derim çünkü bugüne kadar yapılan ses paketleri cihazın üstünde bulunan seslerden efekt verilerek yapılmış seslerdir. Ama ritim konusunda haklısınız çalışmalara devam ederek değişik çeşitli ritimler yazılabilir. Ayrıca var olan ritimler kötü mü tabikide hayır gayet güzel ritimler mevcut. Çeşitlilik babından daha iyi olur bence saygılar..

Katılıyorum Hocam. Haklısınız.

Gerçekten hepinizin söylediklerine katılıyorum.Çok yetenekli ritim ve seslerden anlıyan arkadaşlarımızın olduğunuda biliyorum,lütfen katkılarını esirgemesinler.Pesidelphia kardeşimizinde böyle bir konu açtığı için ve ilk adım paylaşımları için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.İnşarlah konu her zaman güncel kalması dileğiyle.

Gerçekten hepinizin söylediklerine katılıyorum.Çok yetenekli ritim ve seslerden anlıyan arkadaşlarımızın olduğunuda biliyorum,lütfen katkılarını esirgemesinler.Pesidelphia kardeşimizinde böyle bir konu açtığı için ve ilk adım paylaşımları için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.İnşarlah konu her zaman güncel kalması dileğiyle.

Teşekkürler Efendim.

haklısın kardeşimmmmmm

Güncel Görmeyenler İçin.