• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk5 Çiftetelli

sultanahmetkaraman

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Merhaba arkadaşlar.Roland Bk5 de çiftetelli yapmaya çalıştım.Buradaki amacım klavyenin son durumunu siz değerli arkadaşlara bilgilendirmektir.Malum Bilgi kirliliği oluşuyor.Bu tür yorumlar sözlerle olmuyor.Lütfen sizlerde bu şekilde demolar sununki tüm arkadaşlar ve merak edenler faydalansınlar.saygılarımla..
YORUMLARINIZI BEKLERİM.

Ekli dosyalar

• ÇİFTETELLİ ROLAND BK5 mp3.mp3
    4.3 MB · Görülen: 455
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland Bk5 Çiftetelli

Arkadaşlar cahilliğime verin.. ben anlamam pek düğün müziklerinden.. ama sanki ritim biraz hızlı mı? Yani bir insan bu ritimde rahatça oynayabilir mi? Arkasından atlı koşturur gibi oynamak durumunda mı kalır acaba? Bilemedim.. :)

Cevap: Roland Bk5 Çiftetelli

Arkadaşlar cahilliğime verin.. ben anlamam pek düğün müziklerinden.. ama sanki ritim biraz hızlı mı? Yani bir insan bu ritimde rahatça oynayabilir mi? Arkasından atlı koşturur gibi oynamak durumunda mı kalır acaba? Bilemedim.. :)

Hocam yoreden yoreye degisiyor.bazilari agir ciftetelli istiyor bazilari bu demodaki tempo gibi hizli olsun istiyor.40 cesit ciftetelli var :)

ellerinize saglik