• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk5 hakkinda.

Piyanist21

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 1X
Degerli roland kullanici arkadaslar roland bk5 i yeni kullaniyorum sizden bir konu hakkinda ricada bulunacam simdiden tesekkur ederim.
Sesleri degisirken scalede degisiyor veya siliniyor arti flas bellekteki performans seslerinide degistirirken ritimde degisiyor bunlari nasil sabitliyebiliriz. Ben suanda versiyon 1.05 kullaniyorum . bu arada ayiptir soylemesi transpose yi goremedim:)))

Cevap: Roland Bk5 hakkinda.

Sana tavsiyem arkadasim her ritme 4 ses atayabiliyorsun ritime performans seslerinden 4 tane ata usb bellegine kaydet ha yok ben daha fazla ses kullanacagim derken ayri bir klasorde begendigin sesleri topla pratik bir sekilde ordan secim yap

abicim bu video yu dinle ayarları ona göre yaparsın biraz zamanını alacak ama senin için bir cok sorun ortadan kalkacak.. ritim değişmesi scale vs....

Artı olarak one touch özelliğiyle uğraşmayın. Numerik butonu çok daha işlevsel. Numerik butonunu kullanın.

Artı olarak one touch özelliğiyle uğraşmayın. Numerik butonu çok daha işlevsel. Numerik butonunu kullanın.

Valla dogrusunu soylemek gerekirse cihaz cok guzel ben bunu 2.org olarak kullanacam performans seslerini bugun orgda caldim yani tok ve guzel ama iste daha kullanim pratikligine ulasamadim numerik butununu deniyimde aklimda nasil tutacam numaralari o sakat iste.

Aslinda alistiktan sonra gayet pratik geliyor yada benim icin oyle en azindan

Bu arada performans seslerinde Bykorg linkli arkadasin ses performansini cok sevdim size tavsiye ederim ozellikle 4 telli harika.

Sağ tarafta "key" yazan bir tuş var, transpoze ordan yapılıyor.