• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk5 için kulaklık öneriniz nedir

megaboy54

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 800
Merhaba arkadaşlar roland bk5 e kulaklık almak istiyorum. Makul fiyatlı parasının hakkını veren kaliteli 100 ile 200 tl Ye kadar fiyat aralığında kulaklık marka ve modeli önerisi bekliyorum sizlerden...benim icin önemli olan orgdan aldığım soundun aynısını kulaklıktanda alabilmek. ?.Teşekkürler

Cevap: roland bk5 için kulaklık öneriniz nedir

aynı sesi almanız çok zor hocam zira denedim fakat tatminkar bir sonuç alamadım. ancak audio beats kulaklıklar fayda verir onlarında fiyatları malum zaten

Gerek yok hocam. 29 tl ye sennheisser mx 271 al kafidir. Stüdyo çalışması için değilse tabi. Ev için çok ideal.

Gerek yok hocam. 29 tl ye sennheisser mx 271 al kafidir. Stüdyo çalışması için değilse tabi. Ev için çok ideal.

Malum kis ayindayiz.benim ev sobali fakat sobali odada hep dolu cocuklar hanim.mecbur bende soguk odada caliyorum.parmaklarim buz tutuyor.sikintim bu..o yuzden orgun soundunu verebilecek bir kulaklik almam gerekiyor....

Bu onerdiginiz kulakligi siz kullandiniz mi nasil tatminkar mi.fiyati dusuk olunca insan acabada kaliyor

Şu an kullanıyorum. Fiyat performans olarak bence en iyisi. Siz kulaklığı takın çevreden ses duyamayacaksınız zaten. :) 200 lira az rakam değil. 29 tl ye alın olmadı telefon için kullanırsınz. Ama fiyatına göre bence iyi.

Şu an kullanıyorum. Fiyat performans olarak bence en iyisi. Siz kulaklığı takın çevreden ses duyamayacaksınız zaten. :) 200 lira az rakam değil. 29 tl ye alın olmadı telefon için kullanırsınz. Ama fiyatına göre bence iyi.

Simdi nasil desem genelde biz insanlarda ucuz oldu mu birsey almaya korkariz yaa bendede o algi olustu.halbuki bazende cok para veripte beklentimizi fazla yuksek tuttugumuz urunlerde elimizde patlamistir...bir arastirayim bakim nasil bi urunmus..ilgin icin tskler