• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk5 Or -'' Kış Masalı ''- Demo

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
Roland Bk5 Or -'' Kış Masalı ''- Demo iyi dinlemeler

Ekli dosyalar

• Kayitlarim 046.mp3
    2.4 MB · Görülen: 694
Cevap: Roland Bk5 Or -'' Kış Masalı ''- Demo

Parçayı çalmak için zor yolu seçmişsiniz. Mürhen hocanın yaptığı ritimi çalmadan intro ile çalsak da piyasadaki birçok altyapıdan iyi :) elinize sağlık güzel olmuş. Dur bende mürhen hocanınki ile bir kayıt yapıp koyayım. Kolayı seçecem ama olsun. :)

Parçayı çalmak için zor yolu seçmişsiniz. Mürhen hocanın yaptığı ritimi çalmadan intro ile çalsak da piyasadaki birçok altyapıdan iyi :) elinize sağlık güzel olmuş. Dur bende mürhen hocanınki ile bir kayıt yapıp koyayım. Kolayı seçecem ama olsun. :)

Her zaman canlı çalmayı tercih ederim kardeşim.Yorumun için saol .

Keşke ben de canlı çalabilsem. İntrolu ritimler ile idare ediyorum işte. Zamanla öğrenicem artık. Bu sebeple introlu ritimlerin önemi büyük.

Keşke ben de canlı çalabilsem. İntrolu ritimler ile idare ediyorum işte. Zamanla öğrenicem artık. Bu sebeple introlu ritimlerin önemi büyük.

Zamanla olur kardeş sıkma canını ama introlu ritimlere fazla kaptırma kendini canlı çalmaya çalış ...

İşte bu, bravo. Alet sesi, ritim sesinin üstünde ve ne çaldığın tane tane belli. Birde ritmin sesini değil, temposunu çok azıcık aşağıya (yavaş) çekseydin değme keyiflere derdim. Herşeye rağmen, daha öncede mükemmel olduğunu zaten kendimce ilan etmiştim. Sen başarıyı değil, başarılar seni kovalamakta artık. Argo tabirle, yürü koçum kim tutar seni...........:D

İşte bu, bravo. Alet sesi, ritim sesinin üstünde ve ne çaldığın tane tane belli. Birde ritmin sesini değil, temposunu çok azıcık aşağıya (yavaş) çekseydin değme keyiflere derdim. Herşeye rağmen, daha öncede mükemmel olduğunu zaten kendimce ilan etmiştim. Sen başarıyı değil, başarılar seni kovalamakta artık. Argo tabirle, yürü koçum kim tutar seni...........:D

Çok saolun güzel yorumunuz için ...

gerçekten çok güzel ve çok akıcı.her tını tek tek duyuluyor,üste binme yok..devam demolara...

güzel çalışma.teşekkür ederim..