• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK5 OR performans sesleri

canercandan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba,

Roland BK5Or kullanicisiyim. Kendim UD sesisini performans sesi olarak kaydedettim fakat aradan 5dk gecktkten sonra ritim esliginde caldigimda sesin eskisi gibi calmadigini hatta kalitesinde dusus oldugunu farkettim. Bunun USB stick ile alakali olabilecegini dusunuyorum. USB stick i ROLAND ile formatlamamistim. Orgu kapatim actigimda guzel calisiyor. Sanki Reset liyor. Aradan bir sure gecince seste kalitede dusus goruluyor. Sizce problem ne olabilir?
Tesekkurler

Cevap: Roland BK5 OR performans sesleri

Bende roland'da formatlamadım ama böyle bir problem yok. Tabi benim flashda problem olmaması sizinkinde olmayacağı anlamına gelmez. Usb'yi formatlayıp bu ihtimali ortadan kaldırmak gerekiyor. Sadece tek bir seste sorun olması, daha çok ilgili performansla alakalı olabileceğini düsündürüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yazılım Atmayı Deneyebilirsiniz.

SANKİ Compressor ayarları .. sizin istediğiniz ayarları compresor kısıtlıyor olabilir gibi geldi bana....comp. kapatmayı deneyin