• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK5 Yeni Ritimlerle Meyan

pc-kopat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.erdemadali.com
Enst.
Korg Pa700
Merhaba arkadaşlar Roland Bk5 te 2-4 ritim editledim birde daha önce paylaştığım çiftetelli ve roman ritimlerinde değişiklikler yaptım bildiğiniz gibi pa800 den roland bk5 e geçmiştim bu yüzden pa800 de olupta roland ta olmayanlara çözüm üretmelerim devam etmekte pad olayına ve meyan olayına çözümler getirdim hücüm kayıt yaptım demoları Soundcloud ve Zippyshare yükledim beğenirsiniz inş.

Soundcloud Demoları :

9-8 Klarnetli Meyanlı :
9-8 Kemanlı Meyanlı :
Çiftetelli Meyanlı :
2-4 Ritim :

Zippyshare Demoları

9-8 Klarnetli Meyanlı :
9-8 Kemanlı Meyanlı :
Çiftetelli Meyanlı :
2-4 Ritim :

Cevap: Roland BK5 Yeni Ritimlerle Meyan

emeğinize sağlık

Eline saglik eve gidince dinlerim.kasap ritimine asma davul variation eklemeyi tamlayabildiniz mi.yalniz variationu 2 3 veya 4 eklerseniz cok makbule gecer.cunku1 benim favorim cok guzel

Güzel olmuş, teşekkürler. genel ekolayzır ve compressor ayarlarınızı da paylaşır mısınız, biz de ona göre bi ayar çekelim orglara

Güzel olmuş, teşekkürler. genel ekolayzır ve compressor ayarlarınızı da paylaşır mısınız, biz de ona göre bi ayar çekelim orglara

Roland BK5 Edit Ritimler Demo başlığında paylaşmıştım ama tekrardan paylaşayım. Compressor Eqalizer ayarlarımı linkten indirip bakabilirsiniz arkadaşlar foto olarak çektim.

PCkopat hocam emeğne sağlık teşekkürederim. Sesleri sıfırdan yazıp bi paket yapsan duacın olurum

Emegine saglik kardesim tebrik ederim seni guzel is cikartiyorsun bravo calismalarinin devamini dileriz.

PCkopat hocam emeğne sağlık teşekkürederim. Sesleri sıfırdan yazıp bi paket yapsan duacın olurum

Sesleri de oluşturmaya başladım işten dolayı fazla vaktim olmuyor vakit buldukça uğraşıyorum bitince paylaşıcam bir faydam dokunuyorsa duanızı alabiliyorsam ne mutlu bana.

Bk5 ile farklı çalışmalarınız oluyor. Sizitebrik ederi. Niyetinizden ötürü duacınızım. Biliyorsunuzki salih niyet amelden hayırlıdır.

Emegine saglik kardesim tebrik ederim seni guzel is cikartiyorsun bravo calismalarinin devamini dileriz.

Teşekkür ederim abicim elimden geldiği kadarıyla aletin sağladı tüm imkanları kullanarak aleti iyice çözerek bişiler yapmaya çalışıorum.