• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-70 Temel Kullanımına Yönelik Öğretici Videolar

Piyanist Ahmet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
Korg PA80 & PA800 & PA500TR, Roland E-40 & E-70
Herkese merhabalar,

2019 Haziran ayında ben de KORG PA500TR alarak KORG ile tanışmış oldum. Bu hafta başında da KORG PA800 modeline sahip olmak nasip oldu çok şükür. Şu an elimde Medeli MC-110, Roland E-40, Roland E-70, KORG PA500TR ve KORG PA800 olmak üzere toplam 5 org oldu ve tabiri caizse koleksiyoner oldum. Medeli Mc-110 u aslında orgtan saymıyorum ve para da etmeyeceği için ufak oğluma ilk temel eğitim orgu niyetine tutuyorum. Roland E-40 ın manevi değeri var o yüzden vazgeçemeyeceğim sanırım. KORG modellerini ilerleyen süreçte ihtiyacıma ve imkanıma yönelik olarak modernize etme niyetim var ama ALLAH nasip ederse uzunca bir süre kullanmayı ve bunlarla canlı performans kayıtlar yapmayı amaçlıyorum inşallah.
Uzun bir giriş oldu bahar ayında Roland E-70 e veda ediyorum. Bu org tabiri caizse 1970 MODEL MUSTANG gibi. Bulması zor, tercih edilirliği haliyle çok az ama bu orga saygı duyan ve hala klasik otomobil edası ile kullanmak isteyenler de var. Haliyle bu orgun kullanımına yönelik videolar da yok denecek kadar az. İşte ben de veda etmeden önce bu orgun kullanımına yönelik öğretici 2 adet video hazırladım. İhtiyacı olanlara faydası olması dileğimle linkleri paylaşıyorum.
Youtube Ahmet ÖZDAŞ kanalı bana ait ve imkan oldukça her hafta canlı performans video çalışmalarımı bu kanaldan paylaşıyorum. Abone olup kanalıma destek olursanız ve değerli yorumlarınızla kanalıma renk katarsanız ayrıca memnun olacağım. Hepinize saygılarımı sunarım değerli dostlar.

ROLAND E-70 GENEL KULLANIM ÖZELLİKLERİ:

ROLAND E-70 DE USER/KULLANICI SESİ NASIL OLUŞTURULUR, KOMA VE TRANSPOZE AYARI NASIL YAPILIR?

1.jpg

Son düzenleme:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri