• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E80 Versiyon 2

cevcev

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E80 V2, Roland XP80
Öğretmenden Satılık Roland E80 Workstation (Versiyon 2)

90$ değerindeki Versiyon 2`ye yükseltildi, 15 adet Gold Standart ritim de yüklendi. Problemsiz ve tertemiz durumdadır. Yine V2 olduğu için mp3 çalabilme özelliği eklenmiş durumdadır.

2 adet SRX kart takılabilir.

Arayanların ısrarla sorması üzerine G70 ile kıyaslaması şu şekildedir: G70'den sonra çıktığından sesler yeniden düzenlenmiştir. Sayı olarak G70'den az sayıda ses vardır fakat bazı sesler G70'den kalitelidir, genel olarak G70'e benzer. Yine efekt olarak G70'den üstündür. G70'e bir adet SRX kart takılabilir, E80'e iki adet...

128 polifoni,
1100 ses,
54 davul kiti,
Vocal harmonist,
Music Assistant,
Çok kullanışlı bir gitar modu,
Karaoke için şarkı sözlerini görüntülemeye yarayan (arkasına resim konabilir) dahili TV çıkışı,
USB bağlantısı...

Üzerindeki hoparlörler yüksek kalitededir. Değişik stüdyo monitörleri, tv, müzik seti gibi efektleri çıkışlara verebiliyor, bu sayede her ortamda müziğinizin sorunsuz duyulmasını test edebiliyorsunuz.

Beraberinde 1 GB Compact Flash kartı da vereceğim.

<<<<<----- 4000TL ----->>>>>

Resimler için

Elimde bulunan binlerce Roland ritimlerine ilave olarak Roland Brasil'in üyeleri için aylık olarak yayınladığı bir çok latin ritimlerini de vereceğim.

Alıcı isterse, yabancı midi ve karaoke altyapılarını da verebilirim. Arşivim, 15000 kadar karaoke parça içermektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlan güncel. İstanbul dışına kargo yapılmayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevcev

Bu İlanı Kac aydır takip ediyorum en sonunda niyetlendim bir ara 1500€ diyordun eğer yanlış hatırlamıyorsam

eğer bana 1500€ dan veirirsen hemen alırım bana birtane roland şart bir va7 yada gw8 alacagıma e80 alırım diye dusundum eger uygunsa goruselim hemen yoksa musteri cıkmayacak:)

Bence bu teklif reddedilmeyeck bir teklif. Hemen anlaşın ve her ikinizinde işi görülsün. Her ikinize de hayırlı olsun. Kolay gelsin.

inşallah alirsin gokhancim sayende roland e80 lee haşir neşir oluruz.... sanada yakışır yanıı....

nisanda askere gidiyorum, yoksa bende çok niyetliyidm bu klvyeye.:.

Cevcev

Bu İlanı Kac aydır takip ediyorum en sonunda niyetlendim bir ara 1500€ diyordun eğer yanlış hatırlamıyorsam

eğer bana 1500€ dan veirirsen hemen alırım bana birtane roland şart bir va7 yada gw8 alacagıma e80 alırım diye dusundum eger uygunsa goruselim hemen yoksa musteri cıkmayacak:)

1500€ iken fiyata SRX-01 kartı dahil değildi. Aynı şekilde verebilirim kart hariç 1500€ fiyatla. Zaten kart muhtemelen gelecekte bana lazım olacak. Uygun bulursan görüşelim.

tamamdır Haftaya Pazartesi işlemlemleri bitiririz Selamlar