• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland EA-7 Set Yardım

Zeynepisa

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Merhaba arkadaslar.
Roland tutkunu olarak EA-7 almayi dusunuyorum ancak set konusunda karar veremedim. Dinledigim set demolarinda kararsiz kaldim, tum ses ve ritimleri dinleme sansim yok suan. Kullanim alanim genelde doğu dügünleri ve ankara havalaridir. Zurnasiyla elektrosu ile 2/4 ankara ve dogu ritimleri ile coskulu bir set aramaktayim

Asagidaki üstadlarin setleriden veya baska bir sette olabilir TARAFSIZ önerebileceginiz set aramaktayim

Hakan çebi
Barak ates piyasa set
Barak ates Turk ritim & ses
Halilit sound

Kesinlikle marka kisi karsilastirmasi olarak algilanmasin kendi tarzima uygun olani aramaktayim

Tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland EA-7 Set Yardım

ben atesh barak seti kullanıyorum...şu an 100 civarı ritimi var...toplam 300 ritime tamamlanacak...2018 sonuna kadar...tahüd öyle...atesh hoca çok ilgili...her aradığımızda mutlaka cevap veriyor...şu anda tabiki eksikleri var...beğendiğimiz,beğenmediğimiz ritim ve sesler var...ama atesh hoca hepsini tamamlama konusunda çaba veriyor...setin tonu çok temiz...tavsiyem canlı dinle ve karar ver

Cevap: Roland EA-7 Set Yardım

Değerli kardeşim kırıkkaleden sana kucak dolusu selamlar saygılar sunarım roland ea7 alma konusunda hiç endişelenme al derim zaten bende aldım kullanıyorum çak memnunum ritimler konusunda üzretli setler var ama gerek yok satın almaya roland türkiye sitesinde yapılmış emodoğdu seti ve sempılları mevcuttur ve ritimleri yeterli istediğin halay paketi ve ankara 2/2 ritimleri var ayrıca fabrikasyon aletin içinde çok muhteşem türk arap iran ve hint ritimleri var hiç kuşkun olmasın birde aranan hertürlü 1650 tane sesler mevcut (Türk edi zurna 4telli ve bağlamalr dahil). Şiddetle tavsiye ederim size daha bilmediğiniz çok fonksiyonlarda var. Mp3 Çaldır ve mikrofon bağlayın. SAYGILAR SUNARIM...

arkadaşlar müzisyenlikten emekli olma çağındayım tüm klavyeleri kullandım.isim solistere,konserlere gazinolara tv programlarına gidiyorum ,x3 en son aletimdi roland ea7 aldım önce çok ufak olması oyuncak hissi verdiği dışarıdan pek ciddiye alınacak bir alet olmadıgı hissi verdiğini açık ve net söylemem gerek fakat hakan çebi seti aldım..alet beni inanilmaz şaşırttı..aletten şu an inanılmaz keyif alıyorum..işe gittiğim çalıştığım iyi müzisyen arkadaşlarımda ya bu nasıl bir aletmiş diye hep konuşulmaya başlandı.bu arada korg x3 aletimi sattım..bu kuçucuk alet ile her işe gönül rahatlığı ile gidiyorum ve zevkle sahne yapıyorum,yapıyoruz...alacak arkadaşlar hiç düşünmesin bence..( not düğün olarak deneyimim olmadı )...

slm arkadaşlar bu roland sitesinden roland E A7 için bütün ritimleri indirdim fakat bazı winralı dosyalar şifre istiyor neden yada şifresini bilen varmı acaba

Istememesi lazim bende hiç istemedi tüm setleri indirdim paralılar hariç.