• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland exr 46 ustalari lütfen yardım

bayram_saz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 700 + emo sd+ baglama
Org flash hafizayi bilgisayara baglayinca görüyor içinde ritimler yüklü ama org no files yazıyor. Disket taktigimda disketi görüyor. .... flash hafizayi nasil gösteririm orga . Şimdiden çok teşekkür ediyorum

Cevap: roland exr 46 ustalari lütfen yardım

flash a format atıp dosyaları tekrar yüklemen sorununu çözer....kolay gelsin..

cvp için teşekkür ederim yalnız format attım tekrar yukledım nafile , hala bilgisayarda görunuyo dosyalar org gormuyo :(

bayram ben jandarmadan ali uzman . kardeş g1000 verıyım sana bosverexr yi

direk ritimleri atmıyorsun .....style klasörünün içinde olacak ritimler....bilgisayardaki görüntü resmini atarsan dah a çok yardımcı olabilirim...

komutanım biladerin cihazı exr 46 , bende or700 v2+ ve dante tr var teşekkür ederim, cengiz bey fot şu an elımde yok bıladerın cıhazı inşallah bulup yukleyım , tekrardan teşekkür ederim

Org flash hafizayi bilgisayara baglayinca görüyor içinde ritimler yüklü ama org no files yazıyor. Disket taktigimda disketi görüyor. .... flash hafizayi nasil gösteririm orga . Şimdiden çok teşekkür ediyorum

üstadım önce ekranın sağında bulunan style düğmesine basıp yanmasını sağlıyoruz daha sonra family yazan düğmenin sağını tıklayarak flaş yazısı gelene dek basacağız flaş yazısı geldikten sonra onun altında bulunan selec düğmesinden flaşın içinde bulunan ritimlerden seçip yes düğmesine basacağız ritiminiz hazır kulanabilirsiniz hemen iyi günler dilerim inanın bende 1 ay oldu alalı karıştıra karıştıra öğreniyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

üstadım önce ekranın sağında bulunan style düğmesine basıp yanmasını sağlıyoruz daha sonra family yazan düğmenin sağını tıklayarak flaş yazısı gelene dek basacağız flaş yazısı geldikten sonra onun altında bulunan selec düğmesinden flaşın içinde bulunan ritimlerden seçip yes düğmesine basacağız ritiminiz hazır kulanabilirsiniz hemen iyi günler dilerim inanın bende 1 ay oldu alalı karıştıra karıştıra öğreniyorum
cvp için teşekkür ederim lakin ritimleri açmasını biliyorum org görmüyor :(

üstadım benimkinde .STYLE,SONG,USER diye dosya yapacaksınız bu flaşın içine stiyle içine ritimleri atın fakat bazı ritimleri tanımıyor o nedenle doğru ritimleri size tekrar yolayayım üstadım

usb yi bilgisayara takınız

1,bilgisayarınızın bilgisayarım a giriniz

2,,exr dosyası görünecek.exr dosyasını açınız

3,,exr dosyası açılınca karşına STYLE,SONG,USER PROĞRAM diye 3 adet dosya cıkacak

4,rtm yüklemek için style dosyasını seçiniz ve bu dosyayı açın

5,yüklemek istediğiniz rtmleri bu dosyaya atınız

6,rtmleri yükledikten sonra dosyayı kapatınız,exr dosyasından cıkınız tamamdır