• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland exr 46

korgi30

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
sayın hocalarım elinde exr 46 türkçe kullanım klavuzu olan varsa paylaşırsa sevinirim saygılar

Cevap: roland exr 46

kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• exr46k.kılavuzu.rar
    1.1 MB · Görülen: 178

hocam sagolun

roland exr 46 kullanım kılavuzu....

Arkadaşlar,kullanım kılavuzu açılmıyor,daha doğrusu düzensiz yazılar çıkıyor,okunmuyor.Başka kılavuzu nereden bulabilirim?
Benim sorunum: Bilgisayara program kurdum ve USB den bağlantı yaparak midi leri org dan çalmak istiyorum.Ancak org dan Bilgisayardaki midileri nasıl seçip yükleyebilirim?Yardımlarınızı rica ediyorum.Karam3154:eek:

Cevap: roland exr 46 kullanım kılavuzu....

Arkadaşlar,kullanım kılavuzu açılmıyor,daha doğrusu düzensiz yazılar çıkıyor,okunmuyor.Başka kılavuzu nereden bulabilirim?
Benim sorunum: Bilgisayara program kurdum ve USB den bağlantı yaparak midi leri org dan çalmak istiyorum.Ancak org dan Bilgisayardaki midileri nasıl seçip yükleyebilirim?Yardımlarınızı rica ediyorum.Karam3154:eek:

dosya pdf uzantılı onu açabilmen için bilgisayarında adobe reader yüklü olması gerekiyor

PC de adobe acrobat yüklü ama yinede bozuk çıkıyor.Midinin PC ile bağlantısı konusunda cevaplarınızı rica ediyorum.Lütfen.(açıklama yukarıdaki yazımda)..Teşekkürler.

Cevap: roland exr 46 kullanım kılavuzu....

kardeşim midiyi orga yüklemeden çalamazsın orgtan,sana önerilerim var,

ya midileri diskete yükleyipte orgtan çalacaksın yada orgun song bölümüne yükleme yapıpta çalacaksın,

yapacağın işlem şu,

orgu bilgisayara bağla yani usb yi tak,bilgisayarımdan exr dosyasını aç,karşına 3 adet dosya çıkacak STYLE SONG USER PROĞRAM adında,sen şimdi midileri yüklemek için song dosyasını seç ve aç,hangi midileri yüklemek istiyosan bu dosyanın içine midileri at,orgtan song tuşuyla bu midileri görebilir ve çalabilirsin,exr46 nın hafızası zaten ,50 adet rtm ve 20 adet midi alıyo,20 adet midi yükleyebilirsin kolay gelsin

Arkadaşlar banada exr 46 nın kullanım kılavuzu lazım.Nereden bulabilirim.Birde elektro bağlama sesi nasıl elde ederim.

elektro bağlama var zaten 521 nolu ton dual tuşuna bas ve ekrana 28 yaz harpis veya duale divan 518 di yanlış hatırlamıyorsam yaz ve daka düzl bi elektro olur efekt vermeyide unutma moddelay olabilir mesela ayrıca kullanma klavuzu dosyası açılıyor adobe nin yüklü olduğundan emin olun..