• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G-1000 Roman takılmaca!!!

• Konbuyu başlatan Mürhen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 4K

Mürhen

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland EA7,Roland G-600
Roland G1000e yazdığım yeni ses ile roman havası çaldım.Çaldığım esnada videoya çekildiğimi farketmemişim:)sonradan nette gördüm ve sitede paylaşayım dedim.yorumlarınız önemlidir.herkese kolay gelsin.iyi çalışmalar...
video linki:

Cevap: Roland G-1000 Roman takılmaca!!!

mükemmelllllllllll

Mürhen hocam ellerine sağlık diyorum mükemmel bir çalışma olmuş g1000 güzel bir alet sen çalınca bir başka güzel olmuş. Kullandığın her aleti en ince ayrıntısına kadar tanıman ve aleti ona göre işlemenden dolayı tebrik ediyorum seni. Kullandığın her aletin hakkını veriyorsun sonuna kadar, müziği sen yapıyorsun bazıları gibi aletten beklemiyorsun. Zaten müzisyen arkadaşlar şu yanlışa düşüyorlar bazen : ellerindeki aletleri tanımadan yeni alete geçiyorlar önemli olan aleti tanımak ve ona göre işlemektir yoksa piyasadaki en pahalı org birisinde olmuş ama çalmayı kullanmayı bilmiyorsa ne kıymeti var. Herkese saygılar

Mürhen hocam g1000 efsane de sen de ayrı efsanesin :)

herzaman derim şöför araba seçmez diye,ustasın üstadım.

Eline sağlık Mürhenim..Valla ses canlı elektro keman gibi geliyor bu arada çeyrek sesler çok başarılı roman tarzı olmuş..Bu roland senin çalışmalarını takip edip seni çağırıp birlikte bi alet düzenlemeyi düşünse ne güzel olur.. :)

mürhen hocam acaba bu seti paylaşabilirmisiniz sadece ritimleri lazım bir yardımcı olurmusunuz... teşekürler

Aletin hakkını vermek bu olsa gerek...
Hey gidi G-1000 be, eski ustalar aletin kılına zarar gelmesin diye hardcase kutularda taşırdı.
G-1000 pratiği olan usta elleri izlemek ayrı bir zevkti.
Teşekkür ederim Mürhen hocam.

Marifet sende....

bu günden sonra ben org çalmayı bırakıyorum :) melodika aldım onu çalacam :) ustasın hocam sanki alet g 1000 değil 3x gibi ses çıkarmışın aletten helal olsun