• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland g-600-1995-2011 arşivini gönderecem.yardım edecek arkadaş lazım.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
arkadaşlar g-600 için bugüne kadar yapılan tüm set çalışmaları ile,g-1000,g,70,va7 gibi orgların g-600 e uyan ritimlerini proğramla tespit edip süper kalıcı bir arşiv oluşturdum.bunu sitemize armağan etmek istiyorum.yeni bir çalışma bu org için yapılacağını tahmin etmediğimden artık son olacak büyük ihtimalle.ses setleri ve seçme midiler(OYUNHAVA VE ŞARKI),ve g-600 için gerekli proğramlardan oluşmaktadır.arşivleme sınıf sınıf klasörlerden oluştuğu için göndermede problem oluyor ve karışıklık oluyor.sitemiz moderatörlerinden bana yardım edecek(tek tek)arkadaş ile mümkünse arşivi hiç açmadan komple 1 seferde yollanacak şekilde siteye gönderebilirsem ne mutlu bana.490mb dosya uzunluğu.(arşiv içersinde tabiiki g-600 ve g-800 setleri ağırlıkta.eski arşivime ilave olarak birliktedir.veya daha önce dediğim gibi izmitli bir arkadaş da bu konuda yardımcı olabilir.

Cevap: roland g-600-1995-2011 arşivini gönderecem.yardım edecek arkadaş lazım.

Hocam siz dosyaları *.rar veya *.zip şeklinde sıkıştırıp tek bir dosya haline getirdinizmi.?Sorun eğer oysa tarif edebilirim(resimli).Eğer sorun o değilde internet ortamına upload etmek ise o konudada yardımcı olabilirim.Ama işe moderatörlerin el koyması daha profesyonelce olur tabi.
Ama eğer bu siteye direk upload etmek isterseniz o olurmu bilmiyorum..Çünki dosya 490 mb imiş sitenin serveri kaldırırmı bunu biraz şüpheli.:eek:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Acor Hocam, bana Tel numarani (ev) yazarsan sana telefonda detayli anlatir ve birlikte benim Server'e Upload ederiz. Hatta Program sayesinde ben Almanyadan senin Laptop'a girer bizzat upload ederim.

Irtibata gecersen sevinirim.

paylaşım işlemi yapılmış olup mod.tarafından sabitlenmiştir.teşekkürler..saygılar....

kardeş adım serhat gölcükten bana da yollarmısın rica etsem serhatbl@hotmail.com

computerbl sitede mevcut ordan indirebilirsiniz....

tam olarak nasıl indirebilirim arşivi yardım ederseniz çok makbule geçer...