• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g 600 hopörlör yardım

dj ersin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Slm arkadaşlar benim bi sorum olucak. Roland g 600 clavyem var.Bu clavyeme kendisine hopörlör takmak istiyorum. ve hopörlör kablolarını kısaca sölim.outpot sterio çıkışlarınamı takmamız gerekir.yani evde çalışınca ses dışarıda olucak anfiye takınca sesi otamatik kesicek ve ne tür bir hopörlör gerekli kare olması şart zaten ama bana uygun bir ürün sölermisiniz 2 hopörlör olucak tşkler

Cevap: Roland g 600 hopörlör yardım

g 600 çıkışlarında hoparlör takınca çalışmaz çünki o çıkışlar amfi çıkışı değil out çokısına yükselticili yani amfili hoparlör baglarsan olur

Tamam saygıdeğer arkadaşım tşkür ederim cevabın için ama anfili hopörlör derken nasıl olucak yani watı gücü ne olmalı nasıl bir ürün alınmalı bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Sölemek istediğim 5 artı 1 değil kendisine takmayı düşünüyorum.

kardeş oto teyp satılan yerlere bak orada muhtamelen bulursun yanı araçlara takılan küçük boyutta anfiler var orgun içine sığacak kadar watt onemli değil mümkün oldukça düşük watt tercih et 200 watt gibi ama hoparlörlerin sağlam olsun piyasa malı olmasın amfinin elektriğini de org dan alabilirsin anlayana kolay bir iş ama elektronik bilgin varmı bilmiyorum

Çok tşkür ederim cevabınız için eloktronic bilgim var