• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G-600'için Re üzeri komalı user set arıyorum..

• Konbuyu başlatan piyasa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 4K

piyasa

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Psr-A3000+Emo Usb
Herkese merhaba arkadaşlar sırf nostalji olsun diye Roland G-600 aldık üzerine hoparlor falan taktık kendimizce üzerinde oynamalar yaptık vesselam fakat elinde Re üzeri komalı sesleri olan bir set varmı ? varsa link olarak aabilirmi teşekkürler :)

Cevap: Roland G-600'için Re üzeri komalı user set arıyorum..

ustad zaten sesler karısık tum seslerde notalar var ona göre kendin o numaraya kadar bakıyorsun hangisi sana uygunsa orggu acınca ona cıkıyorsun suda var tabiki sesleri 11. 12 .13. diyede sıralayabiliyorsun zaten ritimler ne olursa olsun koma davası yok sadece seslerde komalı bulman lazım oda sitede var roland sayfasında

buyur bu sesler komalıdır AKOR ustadın secme sesleri kendisine tskler

Artarnatif link

Moderatör tarafında düzenlendi:

ustad zaten sesler karısık tum seslerde notalar var ona göre kendin o numaraya kadar bakıyorsun hangisi sana uygunsa orggu acınca ona cıkıyorsun suda var tabiki sesleri 11. 12 .13. diyede sıralayabiliyorsun zaten ritimler ne olursa olsun koma davası yok sadece seslerde komalı bulman lazım oda sitede var roland sayfasında

eyvallah kardeşim zamanında uğraşmıştım hatta kendime ait set bile vardı 1 den 8 e kadar transpozeler do dan siye ayarlıydı komalı sesler bir bankada komasızlar bir bankadaydı...bilgisayarımın hdd'si uçtuğu zaman onlarda uçtu işte :)))

ustad g600 le ugrasmak bir başka güzellik bende 2 ci org olarak duruyor sürekli onunla uğraşıyorum çözmeye çalışıyorum :) iyi bir ugras

ustad g600 le ugrasmak bir başka güzellik bende 2 ci org olarak duruyor sürekli onunla uğraşıyorum çözmeye çalışıyorum :) iyi bir ugras

onu bunu bilmem ama çiftetelliler çok fena gidiyor bu alette :)

G-800 ün sesleri harikadır 2.klavye olarak ses aleti gibi kullanılabilir.. ama koma vermeyi bilmiyormusun kardeşim çok basıt komayı istediğin notaya verip bankın ustune save yapacaksın..

guncell link yenilermisiniz

bende g600 istedim p.tesi elimde vazgecilmez alet :)

Herkese merhaba arkadaşlar sırf nostalji olsun diye Roland G-600 aldık üzerine hoparlor falan taktık kendimizce üzerinde oynamalar yaptık vesselam fakat elinde Re üzeri komalı sesleri olan bir set varmı ? varsa link olarak aabilirmi teşekkürler :)

merhaba g 600 hopörlör taktım demişsiniz bu hopörlör markası watı modeli bana yazabilirmisiniz rica etsem