• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G600 FLOPPY DISKET YARDIM LÜTFEN

hozanbukli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Baglama, Korg Pa1x Pro
Merhaba arkadaslar Roland g600 disketlerinin belli bir ozelligi var mi .? Disket alacagim ama hangi disketleri alacagimi bilmiyorum..Butun disketler olur mu? yoksa belirli ozellikte disketler mi olacak...luften yardim bekliyorumn...Simdiden sagolsun varolun:)

Cevap: Roland G600 FLOPPY DISKET YARDIM LÜTFEN

bütün disketler olur.. şimdiye kadar değişik disketle karşılaşmadım çoğu aynı

bütün disketler olur.. şimdiye kadar değişik disketle karşılaşmadım çoğu aynı

cok tesekkkür ederim kardes.. 2dd, 2hd 1,44 felan yaziyor disketlerin uzerinde birbirinden farkli yazilar yaziyor ondan dolayi kafam karisti.Acemilik ne de olsa. Yeni basladik:). Yardim icin tekrar sagol:)

kardeş bütün disketler aynıdır o üzerinde yazan yazılar boyutunu belirler.

cok tesekkkür ederim kardes.. 2dd, 2hd 1,44 felan yaziyor disketlerin uzerinde birbirinden farkli yazilar yaziyor ondan dolayi kafam karisti.Acemilik ne de olsa. Yeni basladik:). Yardim icin tekrar sagol:)

Kardeş diye hitap ettiğin adam senden 14 yaş büyük..:) yaş bölümlerine dikkat edelim biraz
Saygılar

bütün disketler aynı değildir tamam boyutu faklıdır ama aynı değildir yani örneğin korg i4s 2dd okuyor 2 hd taktığın zaman okumaz g600 ü bilmiyorum 2 hd al tak okur herhalde zaten 2dd disket bulmak çok zor ben neler çektim o disket sürücüsü yüzünden 20 kiloluk aleti al izmire götür getir fln :)

g-600 için sahibinden comda gördüm.adapazarından bir arkadaş temiz g-600 fd satıyor 50tl.ye.bana da ekran lazım bi türlü bulamıyorum.

bütün disketler aynı değildir tamam boyutu faklıdır ama aynı değildir yani örneğin korg i4s 2dd okuyor 2 hd taktığın zaman okumaz g600 ü bilmiyorum 2 hd al tak okur herhalde zaten 2dd disket bulmak çok zor ben neler çektim o disket sürücüsü yüzünden 20 kiloluk aleti al izmire götür getir fln :)

Dogrudur.. Ben disketleri buldum da benim bilgisayarda disket okuyucu yok.. Artik bitane usb disket okuyucu alacagiz..Cok karisik ama güzel bir alet.. 1 haftaya yakindir elimde cok memnunum..Biraz anlasam guzel olacak:)