• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G600 Ses Yükleme

• Konbuyu başlatan bigali
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 14K

bigali

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ilanveriyor.com
Enst.
KORG PA80 - ROLAND G600 - KORG PA60
Arkadaşlar,

Roland G600 için ses yüklemesi yapıcam ama nasıl yapıcam bilmiyorum,

Önce aleti temizlemem mi gerekir?
Nasıl reset atarım?
Sesler dosya halindemi yoksa tektekmi yüklenir?

Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Teşekkürler

Cevap: Roland G600 Ses Yükleme

Roland E-Serisi / G-800 ritim yukleme tarifi

1 Basın "F5 DİSK" (Display)
2 Düğmesi "(Display) seçmek için
Style "Roland" seçeneğini
3 "ÇALIŞTIR" (Display)
bellek - Bir hedef tekerlek
- Düğme ile şarj etmeye başladığınızda
4 Basın "EXIT F5 (Display)
5 MUSIC STYLE bölümünde "KULLANICI" tuşuna ()
6 Tarzı seçin
Not: INTRO SONLANDIRMA İleri ve İleri = songbezogen

sesleri yuklerken

sesleri diskete yukle ekranda f5 bas performance getir

gunel kalsin yardimci olan olur

ben bişey anlamadım bu tariften :(

Ben disketten Roland G600 e ses yükleyeceğim fakat, nasıl?

kadaşım g600'ün sesleri performans şeklindedir bir performans yükledigin anda tüm sesleri yüklemiş olursun performansı ritim yükler gibi ama F5 tuşuna bastıktan sonra ekranın solundaki page tuşundan alttaki page tuşuna basarak değiştirebilirsin zaten iki defa basınca sayfanın sol köşesinde yukarıdan aşagıya PRFMEM yazacaktır oraya gelincede seslerini yükleyebilirsin..eğer yükleme işlemi olmuyorsa ozaman belleği boşalmat zorundasın demektir...kolay gelsin.

kardeş aynı sekılde load tusuna basarak yukleyeceksın...load demek orga yuklemek..save demekde dıskete yuklemektır...sen işte f5 e basıp....ekranın solunda kı9 page den sayfa demek..ordan performance yı bulup load yazan ( uper 1 olması lazım) yerın ustunde kı tusa bas sonra seslerın yuklendı demektır........ haYIRLKI OLSUN...

1-orgunu kapalıyken write tuşuna basılı vaziyeteyken aç. 2-ekranda komple formatlandı yazısını görünce elini çek. 3-alet temizlendi. 4-g-600 e uyan user ses seti tek bir simgedir. 5-bu user seti diskete at. 6-orga tak 7-ekranın sağtarafındaki f5 tuşuna bas. 8-ekranın sol iç kenarında yukardan aşağı perfmemory yazısını görmek için ekranın sol dış kenarındaki page tuşlarından alttakine 2 kere dokun perfmemory yazısını gör.9- ekranın sağ alt kenarında yanıp sönen upper 1 tuşuna birkere basın hooooop komple set yüklenir.yüklenmezse set hatalıdır(g1000 için olabilir)hemmen başka set denersin saygılar.....

komalı sesleri nasıl yüklerim

roland e86 serisine uygun sesler ve ritimler hangi seriden kullanabilirim

roland e86 disketten midi nasıl yükleyebilirim yardım edebilirmisiniz. teşekkürler

roland e86 disketten midi nasıl yükleyebilirim yardım edebilirmisiniz. teşekkürler

roland e86 'ya disketten midi yükleme olayı yok fakat, direkt okutma var.

Midi disketini taktığınızda sağ altta bulunan song (sequencer,midi (tam hatırlamıyorum)) play tuşuna bastığınızda disketteki ilk şarkıyı çalmaya başlar. Şarkı stop konumundayken FF (>>|) tuşuna basarsanız disket içindeki midi isimlerini sırayla gezebilirsiniz.