• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g600 Yaylı Sesi İstek

• Konbuyu başlatan 20ay308
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

20ay308

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa55tr - Pa500 - Pa800 - G600
Selamun aleyküm üstadlar.

roland g600 almıştım her sesi yadım ama yaylı tutturamadım neleri karıştırmam gerek acaba. disket sürücüm olsa uğraşmam da mecbur kaldım.

teşekkürler

Cevap: Roland g600 Yaylı Sesi İstek

GÜnceldir.

+++ güncel yardım lütfen

Viyala ve keman yanlış hatırlamıyorsam biraz derinlik ver birine...transpoze ile destekle..

viyala ve keman yanlış hatırlamıyorsam biraz derinlik ver birine...transpoze ile destekle..

allah razı olsun ustam yaa süper bir yaylı oldu bide hangi sesleri karıştırırsam neler çıkar aklında varsa söylermisin usta

Kardeşim yeni gördüm mesajı kusura bakma..şöyle izah edeyim kabaca formül şu nefeslileri nefeslilerle tellileri yine aynı sınıfında mesala trombon ları trompetle bir oktav farklı olmak kaydıyla birleştir.kulak zevkine göre derinlik ver.klarnetlere çok dikkat et 2oktava kadar aralık verebilirsin keza leadlar öyle zevk senin.600 zevklidir :)

derinlik vermeyi Çözemedim abi

onuda yanlış hatırlamıyorsam reverb ayarları kardeşim..reverb le oyna..birde delay diye bir yer vardı sanırım.sesi seç ve ayarlarınla oyna..çok uzun zaman geçti hatırlayabildiğim kadar :)