• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G800 fiyatları

Mısırlı Yavuz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Baglama Cumbus Oud Keyboard Piano
Arkadaşlar Roland G800 fiyatları ne kadar? İstanbul bu klavyeleri artık alıyormu? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Cevap: Roland G800 fiyatları

Bir yıl önce çok temiz aleti 700 liraya zor sattım. Piyasada g600 ile aynı fiyat veriyorlar :) Ama bu alet gibi tuşesi güzel bir alet var mı bilmem? Sanırım pa 2x, sx3000 gibi aletlerde var.:)

750 TL ye satıyorum bende, Hiç bir kusuru yok herşeyi %100 çalışmakta. Şu an midi klavye olarak kullanıyorum, dilersen USB disket takarak verebilirim, Fiyatı 850'ye çekerim. Ender bulabileceğin temiz aletlerden birisidir, İstanbuldaysan özel mesaj bırak gel aleti gör kendin karar ver.

Hocam artık bitti bu klavyeler satmasına satarsın her malın bir alıcısı vardır ama çok uzun vadede satarsın paranı baglamış olursun. teknolojik alet olursa satması daha kolaylaşır en kötü sezon açıldıgı zamanlar satarsın gider ama eski aletler için aynı şey geçerli degil eski aletlerde dügün yapan sayısı çok çok az. bunun için 1200 1400 tl arası ketron xd9 yamaha a1000 or700 v1 alabilirsin. yine kısmen gidicek aletler. ben alırım satmam durur dersen sen bilirsin. ama piyasası yok denilecek kadar az.

Bilgisi olan arkadaşlara ve yorum yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim.Elimde zaten çoook temiz Roland G800 var Home Studiomda MIDI Keyboard olarak kullanıyorum. Demek piyasası bu kadar düştü.Bir zamanların ne makinasıydı.90'lı yılların Albüm sektöründeki altyapılarda kullanıldı.Hemen hemen o dönemin kasetlerin Piano Solo Lead sesleri bu aletle icra edilmişti.