• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g800 Türkçe Kullanım Kılavuzu (Ücretsiz)

burhan_canbir

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK 5 OR & FL Stüdio
Slm arkadaşlar Roland g800 modelinin türkçe kullanım kılavuzunu paylaşıyorum belki işinize yarar pdf formatında indirip kolayca kullanabilirsiniz. Birbirine benzediğinden ve ekran aynı olduğundan g600 ve nispeten g1000'de yararlanabilirsiniz kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Roland g800.zip
    9.3 MB · Görülen: 1,231
Cevap: Roland g800 Türkçe Kullanım Kılavuzu (Ücretsiz)

Teşekkür ederiz elinize sağlık.

Biride çıkıp demiyo ki alın buda g600 kullanma kılavuzu ücretsiz :D
G600 dede işe yarar gibi geldi :)

mantığı aynı olsa gerek bir bakın deneyin belki iş görür

Hemen hemen g600 le aynı g600 içinde faydalı olur bence bu arada teşekkürler ;)

Allah razi olsun , Korg pa60 imi saticam G 600 aalcam birkac gun icinde aranizdan lutven biri g600 ritim ses nasil atiliyo , biraz detayli anlatabilirmi acaba , mesela begenmedigim ritimi org calisir halde nasil silebilirim , g600 un menusu birazdaha karisik galiba

tesekkurler............

Roland g 600 hastası olarak rtimler süper fakat org çalarken özellikle herhangi bir rtim çalarken aynı rtimin üstüne yükleyemezsiniz.hata mesajı verir bakın rtim kapalı iken üstüne yüklüyebilirsiniz bir ikinci konu tek tek değilde set yüklemek daha iyi hızlı olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ROLAND G 600 zünüz disketli ise rtim disketinizi takın bu durum da disket arızalı yanlış yüklenmiş yada başka formatta ise okumıcaktır çeşitli hatalar vericektir ek bilgi SONRA EKRANIN sağ tarafın da F5 BUTONUNA basın sonra UPPER 1 BUTONU yanıp sönücektir bu tuşa basıcaksınız.ve loading yazısı ekranın üst tarafında ufak olarak yazıcaktır bu arada rtimi 1 yada 2 fonksiyon tuşuna nereye yüklemek isterseniz o numaraya basıp yüklüceksiniz zaten user bölümü 8 adet rtim alıcaktır.umarım bilgi faydalı olmuştur