• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland gw-8 düşünüyorum acaba kullanabilir miyim ?

mıouzntat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland e-40
ben yaklaşık 5 sene önce 2. el roland e-40 almıştım daha öncesinde herhangi bir klavyeye elimi sürmemiştim ordan burdan dinleyerek kulaktan şarkı çıkartmaya başladım işi baya bi ilerlettim duyduğum şarkıyı orgda 3 aşağı 5 yukarı çalıyorum sonrasında zaman ayıramadığımdan vede org a iyi bir talip bulduğumdan cihazı sattım fakat roland ın gw-8 modelini gördüm adeta vuruldum ve almaya karar verdim sizce bu cihaz bana hitab eder mi evde kullanmak amacıyla günde 1 -2 saat çalmak için alacağım videolara baktığımda benim e-40 ta olmayan birsürü özellik var bu özellikleri kurcalayarak öğrenebilir miyim acaba ?

ayrıca sahibinden de 1.5 senelik cihazlar için 1500 lira fiyat istiyorlar zuhal müzikte sıfırı 1600 lira 2. el alacaksam en fazla nekadar vermeliyim 1200-1300 e temizini bulabilirsem 2. el alırım ama 1500 isterlerse gider sıfırını alırım

cevaplar için şimdiden teşekkürler

Cevap: roland gw-8 düşünüyorum acaba kullanabilir miyim ?

selam arkadasim Roland gw 8 sana her sekilde hitap eder yari pro bir cihaz kullanimida rahat ev icinde cok ideal nevaleleride cok cok degerli piyanist arkadaslarda surekli bu cihaz icin nevaleler hazirliyorlar
suanda zuhal muzik kampanya yapmis sifirda alabilirsin.

roland bk-5 çıkıcak onu bekle derim beklemek istemiyorsan gw8 al güzel alet.

teşekkürler arkadaşlar ozaman gw-8 i alma işlemlerine başlayabilirim

bu arada tufan54 arkadaşım bk-5 in tahmini tr ye geliş zamanı nezamandır acaba veya tr ye gelipte ikinci ele düşme zamanıdır profesyonel abilerimin arkadaşlarımın o cihaza göre yapacakları ritimlerin çıkması falan baya bi zaman alır düye düşünüyorum şimdi heves ettim açıkçası çok beklemek istemiyorum

artık sahibinden deki satıcılara sıfırı bu fiyat indirim yaparsan senden alacağım diyeyim yaparlarsa alırım yapmazlarsa canları sağolsun zuhal müzikten gidip alırım

herkese teşekkürler

üstad özel mesaj attım size.

GW-8' in piri Keşanlı Mustafa üstaddır. Kafana takılan her tür soruyu ona sorabilirsin. Kolay gelsin.