• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

RoLand GW-8 Hazir Yabanci Ritimler

The Legend

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8 / Roland E70
RoLand GW-8 Hazir Yabanci Ritimler

Neler var, dosyalar sunlar;

Divas , king_of_pop_vol2 , Ritmos , Ritmos_Baianos , ritmos_timMaia, RitmosNorteNordeste , sertanejo , Sertanejo_Vol2, Pagode_V1, Norte_Nordeste_Vol2

Icindeki birkac ornek styl'lar;
Bad Romance, Beyonce Halo, Thriller, Black or White, Beat It, Billie Jean

Yeni Update ! Pagode_V1 ve Norte_Nordeste_Vol2 Yenidir....

Ekli dosyalar

• RoLand GW-8 Ritmos BR_2.rar
    906.2 KB · Görülen: 286
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: RoLand GW-8 Hazir Yabanci Ritimler

Yeni Update ! Pagode_V1, Norte_Nordeste_Vol2 YENiiiiiiiii...

Moderatör tarafında düzenlendi:

türkçe ritmleri paylaşsanız çok iyi olurdu bizler çok maduruz ömexr hocamızın sayesinde piyasadakilerle yetiniyoz anca onlarda saunları iyi olmayan ritmler ama kader işte bunuda yaptı bize ama elinde yeni tarz ritmler olanlara sesleniyorum ne olur paylaşın artık....

Sana katılıyorum, benim elimdeki Türk ritimlerde ömexr hocamızın veya piyasadan topladıklarım. Bircok web sayfasında bende yazdım şu GW8'e tekrardan bir can verelim diye ama seninde bildigin gibi bir hareket yok....
Yabancı ritimleri paylaşmamın sebebi daha önce paylasılmaması ve GW8'e biraz hareket getirmek.

Elinde yeni tarz ritmler olan arkadaşlar lütfen yeni ritimlerini paylaşın bizimle....!

oland gw8 ( bank 0-9 tamamı dolu ) için editlenmiş batı seslere ihtiyacım var , yardımcı olabilirseniz çok sevinirim