• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 ve PRELUDE de Muhteşem Kampanya Sizleri Bekliyor !!!

Bu kampanyayı cazip buluyor musunuz?

• Evet

Oy: 9 50.0%
  • Hayır

Oy: 9 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

Zuhal Müzik

Roland Türkiye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.muzikenstrumani.com
Enst.
Yok
Değerli Roland Severler,

Kısa bir süreliğine Roland GW-8 ve PRELUDE model klavyelerimizde büyük bir indirim kampanyası başlatıyoruz.Yaz gelmeden enstrümanlarınızı sıfırlamanın tam sırası...GW-8 - 975 USD ve PRELUDE - 1.000 USD olarak stoklarımızla sınırlı kampanyamızı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,
Zuhal Dış Tic.A.Ş

Cevap: Roland GW-8 ve PRELUDE de Muhteşem Kampanya Sizleri Bekliyor !!!

Güzel kampanya.

gw-8 ler hala istenilen yerde degiller malesef,belki bu kampaya azda olsa tereddut eden arkadaslara faydasi olur

Değerli Zuhal müzik
düzenlemiş olduğunuz kampanyada bol satışlar dilerim.

müzisyen dostlarımıza faydalı olacagı düşüncesindeyim

Gw-8 kampanyadan önce kaç tl idi.
975 USD =1.750 TL

Moderatör tarafında düzenlendi:

evet 2000 2100 cıvarıydı. arkadaslar gw8 e kılıf en uygun nerde bulabilirim istanbul için tabi. bide gw8 i kulaklıklla kullanıyorum evde. 2+1 alsam dışarıya ses almak için uygunmudur. kullanan arkadaslar nasıl kullanıyolar diye merak ettim .fikirlerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum

evet 2000 2100 cıvarıydı. arkadaslar gw8 e kılıf en uygun nerde bulabilirim istanbul için tabi. bide gw8 i kulaklıklla kullanıyorum evde. 2+1 alsam dışarıya ses almak için uygunmudur. kullanan arkadaslar nasıl kullanıyolar diye merak ettim .fikirlerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum

üstad linkteki ürün yada bir alt modeli a220 işin fazlasıyla görür.2+1 ses sistemi olarak

2+1 güzel olur, ama incelemek lazım aslında bas ve tiz ayarları üzerinde yapılabilen 2+1 ses sitemleri iyi olur.

arkadaşlar ben logitech z-2300 ile kullanıyorum uydularıda profesyonel uydu yaptım.bas ve tizleri harika muadili sistemleri öneririm.ses kartıda creative titanium olursa direkt orgtaki kalitenin aynısını kaydedebilrsiniz.192000hz 24 bit ses kaydı yapiyor.bu orgdaki sesi birebir pcm(wav) olarak kayıt eder demek.