• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 Düğün Midileri-keşanlı mustafa

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Roland GW8 le düğüne çıkan bazı arkadaş oyun havası midileri benden istediler. Nette ilk defa sizlerle paylaşıyorum.

darbuka solo 1
darbuka solo 2
ada çiftetelli
azize
kadifeden kesesi (19,5 dak)
2 zurna-asma davul çft
konyalı
beddua
iki alyans
sailing(dans)
cinema-Paradiso(romantik)
AUTMN LEAVES PIANO(romantik)
BLAK MAGIC WOWAN(latin)

valla abi zaman ayırıp burda paylaşman bence çok iyi inanki bu rıtım ve mıdıler çoğu arkadaşın işine yarıyor çoook teşekkürler.

eline saglik ustat tesekkurler.

usta bu midiler prelud'de çalışır mı?

Preludedeki sesler ve ritimler Gw8 ile birbirinin ayni calisir.hatta prelude'te Lyrics ozelligi var diye biliyorum V2 ile guncellenen.midi(smf)dosyalarinda sarki sozu yazildiysa ekranda gorebiliyosun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ooo çok iyiymiş. peki bu güncellemeler falan nasıl yapılıyor? klavyeyi daha yeni aldım ve neredeyse hiçbirşeyini bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim... türkçe kullanma klavuzu aradım ama bulamadım... :(

ooo çok iyiymiş. peki bu güncellemeler falan nasıl yapılıyor? klavyeyi daha yeni aldım ve neredeyse hiçbirşeyini bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim... türkçe kullanma klavuzu aradım ama bulamadım... :(
kafana takılan konuları sorarsanız cevaplamaya çalışırım..sitede türkçe dökümanı vardı ama duruyormu bilmiyorum...