• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland gw8 TR Set Demolar

Mürhen

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland EA7,Roland G-600
Cevap: Roland gw8 TR Set Demolar

sayın mürhen ritimler çok güzel.bu ritimleri paylaşacakmısınız acaba yoksa ücretlimi olacak ?açıklama yaparsanız sevinirim.gw8 almayı düşünüyorum.saygılar

çalışmalar mükemmel bu alet tam düğün aleti oldu gibi ellerin dert görmesin

özgün demoyu beyendim.saygılar...

Set ücretli olacak.

Lütfen ücret ne kadar yazarsanız bir 3 ayda onun için beklemeyelim.

Hepimiz bu seti bekliyoruz emeğe saygımız sonsuz herşeyin mutlaka bir karşılığı olmalı sanırım en kısa zamanda bu konuda bir bilgilendirme olacaktır....

Seti en az 50 Roland GW8 kullanıcısı toplayabilirsek satışa sunmayı düşünüyorum.Admin ile fiyat konusunu görüşücem.yarın bilginiz olur.Zip dosyası ve şifre ile set gönderilecektir.

Daha fazla demo olursa ve video değilde mp 3 biçiminde kayıtlar yaparsanız daha faydalı olur tanıtım için.Hayırlı olsun tüm Gw 8 sahipleri için.

üstadım bu bu konuda cahilim öyle klavyeden anlamam kendim evde kullanmak için almıştım gw8 boş zamanlarımda kullanmak için acaba bu set dedikleriniz ne işe yarıyor biri bana anlatırmı bunu kavyeyemi yüklüyorsunuz üzerindemi çalıyorsunuz anlamış degilim zaten içinde ritim var bu klayyenin set neden alınıyor biri aydınlatırmı beni