• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland türkiye soru

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
Degerli roland türkiye

sizlere birkac soru sormak istiyorum
bilindigi kadariyla türkiyedeki roland ea7 ye arti sesler ve ritimler ilave edilmekte detayli bilgiler verebilirmisiniz bu konuda?neler ekleniyor misal

ben bugün bayile konustum bizim buralarda ea7 satis sunuldu bile ama türkcelestirilmemis hali kendi orgumu verip üzerine bir miktar para ile ea7 yi alabilirim
fakat türkcelesmemis hali olmasi beni rahatsiz ediyor ve ilerde bende orgu türkcelestirebilirmiyim?

sizlerden detayli bilgi rica etsem mümkünmü bk5 or deki gibi hayal kirikligi tekrardan yasamak istemiyorum

neler yapiliyor arti yurt disindakilerde ayni türkiyedeki gibi türkceöestirebilirmi?

misal korg pa600 qt da ayrica ce setini almamiz gerekiyordu buda böylemi yoksa usb mi alamaiz gerekecek calismalarda neler var bu sorularim var sizlere

saygilarimla

Cevap: roland türkiye soru

Daha önce açıklama yapıldı,bu konuya bakabilirsiniz

Okudum tesekürler ilgilenmen icin

anladigim kadar bk5 teki gibi yine ritim ve sesler sampeler ücretsiz olarak saglanacak

anlamadigim sadece madem öyle türkcelestirilmis hali nasil olacak yani illeki türkiyedenmi orgu almak zorundayiz? ozaman benim icin bu orgta gündem disi olur

yurtdışı kullanıcıları için rolan tr distribitörü muhakkak bu işe bir çözüm üretiyordur mağdur olunacak bir konu çıkacağını düşünmüyorum. illa alırım derseniz asıl tr ye uygun versiyona sonradan dönüştürülemeyeceğini tr ye uygun versiyonun fabrika çıkışı olacağını düşünüyorum.ülkemize çok geç girmeside ayrı bir hata olarak görüyorum yeni cihaz alacak türk kullanıcılarının yıl ortasına kadar bu aleti bekleyeceğinide düşümüyorum.