• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s.a arkadaslar. farklı klavyelerden sonra gem wk8

hypersonic

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
merhaba arkadaslar farklı marka model klavyelerden sonra gem wk 8 almıs bulunmaktayım yanlız org kitledi herhangi birtepkime yok tum ısıklar yanıyor ekran masmavi ama org daherhangi birtepkime yok sizcene olmus olabilir basına gelen yada cozen bir kardesimiz yardımcı olabilirmi acayip canım sıkıldı. herkeze saygılarımla

Cevap: s.a arkadaslar. farklı klavyelerden sonra gem wk8

bunun gıbı durumlarda orgu baslatırken bazı dugmelere basılı tutupta org acıldıktan sonra yenı os dosyasıyla orgun yazılımı guncellendıkten sonra sorun gıderılıyor
genelde sorun cozuluyor
herhangı bı yuklemeden sonramı basınıza geldı bu durum yoksa gundelık kullanımda mı basınıza geldı ?
bu ayrıntı wk 8 i tanıyan arkadaşlarımızın sebebı bulmasında daha etkılı olur
kolay gelsın

merhaba arkadaslar farklı marka model klavyelerden sonra gem wk 8 almıs bulunmaktayım yanlız org kitledi herhangi birtepkime yok tum ısıklar yanıyor ekran masmavi ama org daherhangi birtepkime yok sizcene olmus olabilir basına gelen yada cozen bir kardesimiz yardımcı olabilirmi acayip canım sıkıldı. herkeze saygılarımla

hayırlı olsun..tedariki zor bulunan alet seçmişsiniz..ses kalitesi olarak iyidir..yalnız piyasade fazla blok set bulamazsınız bulsanızda biribirine yakın olacaktır..
arıza sebebi;

hdd kablosu ters yada tam takılmışmamış olabilir
rem i tam takılmamıştır..
küçük bi ihtimal olası anakart arıza yapmış olabilir...
siz yinede tempo tuşunu sağasola cevirerek power açınız..resetleme yani...

saygılar
yıldıray

Ben sizin yerinizde olsam bu aleti kesinlikle almazdım.Çünkü bu aletleri kullanan o kadarazaldıki,teknik destek bulmanız da hiç mümkün değil.Set belki bulabilirsiniz ama.Muhtemelen işletim sisteminde bir arıza olabilir,onun içinde orgun formatlama disketi lazım,o disteki nereden temin edeceksiniz.Fabrikası da yıllar önce kapandı.Bu orgların Türkiye distrübütörü Ankara'da Mikado Müzik mağazasıdır.Orda Melih Gümüşbıcak isimli bir arkadaş var kendisiyle bir temasa geçin belki kendisinde yazılım disketleri olabilir,kendisinden teknik destek alabilirsiniz.Kolay gelsin.Yalnız çıkarabilirseniz aleti en kısa zamanda elinizden çıkarmaya gayret edin derim.Yoksa son kullanıcısı siz olursunuz.

ilgi ve alakanız için teşekkür ederim arkadaşlar. bende ram yada harddsıkten olduğunu tahmın ediyorum belkide soketleri tozlanmış yada oksitlenmiş olabilir cunku kolay kolay bozulmaz alet gündelik kullanımda kitlenmiştir melih beylede irtibata geçtim sagolsun cok yardımcı oldu şimdi aklımdakileri bir uygulayayım inşallah çalışacak diye tahmın ediyorum. bir de hocam gem wk 8 sandık gibi bir alet saundu cok hoşuma gitti gözüme bir pa 800 gibi geliyor ne yalan soyleyeyim zaten kullanım maksadıma uygun bir org gerçi gem firması da artık kapattı gitti :) bozulana kadar devam ozaman hocam hersey için teşekkür ederim yinede kullanıp basına bu sekilde bir arıza gelen varsa bilgilerini aktarabilirse sevinirim arkadaşlar.