• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s650-a200 mujde

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
evet arkadaşlar s650 6khz ye kadar wav okuyabiliyor buda demektirki yaklaşim 5 mbgyt boyuttaki samplenin 500kilobaytlara inmesi demek loplarda falan kullanılabilir seslerde 22khz ye kadar sorunsuz kullanılabilir buda demek 32mbgyt bide size roland bk-5den cektiğim gtr sesi setinize ekleyin 22khz lik bir ses

Cevap: s650-a200 mujde

Umit hocam ne yaptın tekrar s650 mi aldın....

Hocam birde seni hazır yakalamışken. Kendi bağlamamdan sample alıyorum, ama orga attığımda tuşa bastıktan bi süre sonra ses geliyor. Hemdn gelmiyor. Ne yapmamı önerirsin....

s650 yegene aldik...seslerin kesilmemesi icin awavede auto lop olayı var ordan yapcan tols bolumunde olası lazımdı. gec gelmesı samplenın başında boşluk brakıyorsan ondan olabılır....

Üstadlar s650 ye ve a2000 e Türk Yaylı (gündem veya istanbul yaylılar) sample hazırlama gıbı bır ımkanınız olabılır mi?forumda var fakat ındıremedım.

ustad bu yep dosyası a2000 de dırekt atıp kullanabılıyormuyuz..

s650 yegene aldik...seslerin kesilmemesi icin awavede auto lop olayı var ordan yapcan tols bolumunde olası lazımdı. gec gelmesı samplenın başında boşluk brakıyorsan ondan olabılır....

Teşekkürler Hocam. Birde bu awave programını bir türlü indiremiyorum. Hep şifre yada para istiyor. Zaten o sebepten kendim sample yapmaya uğraşıyorum. Bana yardımcı olabilirsen sevinirim. Nasıl ve nerden indirip ücretsiz kullanabilirim. Açıkçası Şu an Emo usb var. Ritimler 10 numara ama sesler gerçekten doyurmuyor. keşke boşluk olsaydıda bizlerde istediğimiz sesleri atabilseydik. Şu awave olayını yaparsam yeni yepler paylaşacağım....

mail adresini yaz ozele orya yolliyim awaveyi

Özelden gönderdim. Hocam çok sağol...

Murat hocam, emo usb derken? A2000 denmi bahsediyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi: